O hodinu kratší spánek zažijeme opět dnes v noci, kdy přejdeme na letní čas. Odborníci ale dlouhodobě varují, že střídání času už dávno nemá ekonomický efekt, kvůli němuž bylo zavedeno. Ba co víc, ročně i v Česku zabije až desítky lidí!Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Takovou jsem měl radost,že snad konečně už to skončí.Debilní výmysl.Celý týden jsem čekal na krtka,který ryje v lichou hodinu,než jsem si uvědomil,že na něho čekám v sudou.Příroda se prostě nedá obelstít.Okamžitě vrátit normální čas.
Hodně lidí skučí a naříká ohledně změny času, ale když se vypraví třeba do USA a čas se jim najednou posune o 6 hodin a při letu zpět znova, tak jim to nevadí.