Plán Blatného: Jaké budou Velikonoce + změny v testování firem na covid | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Plán Blatného: Jaké budou Velikonoce + změny v testování firem na covid

Přísná opatření v Česku platí (zatím) do 21. března. Ale co bude dál? Tuhle otázku si kladou všichni v zemi. Podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (50, za ANO) musí restrikce pokračovat. Nesmí se prý na Velikonoce opakovat vánoční rozvolnění. Co vše ale bude platit, rozhodne vláda ve čtvrtek.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

František Klapal
27. 08. 2022 17:10

Já jsem hodně rád za to, že už je ten covid tak nějak za námi. Právě testování mě stálo poměrně dost peněz a žádný reálný přínos to bohužel nemělo. Jsem tedy rád, že teď ty peníze mohu využít ve prospěch svého podnikání. Ještě letos bych například do firmy rád koupil nové šroubové kompresory od http­s://ww­w.kom­preso­ry-filtry-servis.cz/

AHel
16. 03. 2021 23:07

Tak kde je to semeniště nákazy...lidí přibývalo, nemocnice praskají ve švech a podniky mají malý záchyt...mě to tedy hlava nebere,,, obchody jsou zavřené, hospody také....tak, kde je zdroj nákazy, od koho se lidé nakazí?????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.