Genzer a Suchánek: Nikoho už nezajímají! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Genzer a Suchánek: Nikoho už nezajímají!

Angažování Richarda Genzera (44) a Michala Suchánka (45) na Primě se ukázalo jako velký přehmat. Jejich pořad Partička v programu vydržel jen měsíc a diváckým propadákem je i soutěž Máš minutu!, kterou tato komická dvojice uvádí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hrajankof
09. 12. 2015 12:26

šašci

georg7
03. 05. 2011 13:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jajas
13. 04. 2011 10:55

Jen těžko bych tuto dvojici kdy nazvala "komickou". Nikdy jsem je za "komiky" nepokládala a také jsem nikdy nezaznamenala, že by něco pořádného předvedli. A momentálně nyní, jsou to, když už, tak obtloustlí, nechutní tragikomici, kteří už neví, jak by se živili. Překvapuje mne, že je ještě ukazují v TV!

bobina
13. 04. 2011 08:59

je již dávno ta tam,bývali dobří,ale už jsou okoukaní a nyní již trapní. Televize místo aby hledali nové možnosti,tak sází na ty,kteří již nic nového nedokáží. Tak skončil i Izer,dojede i Novotný a další. Málo komu se povede navazovat na úspěchy z minula. Jediný,kdo se zatím drží je Krampol a Šíp,kteří humor nenahrazují vulgaritami.

juanab
13. 04. 2011 08:42

že by se mladí lidé i dívali, ale na skutečně kvalitní improvizace. Kdysi byly improvizované forbíny Werich/Voskovec později Werich/Horníček nebo Hovory H, i když základní téma herci věděli, jen bylo prostě na nich, kam až ho dotáhnou. Jenže to předpokládá skvělé herce a navíc vzdělané, aby se na humoru projevila jiná úroveň než úroveň čtvrté cenové. To ovšem těžko očekávat od podprůměrného herce Suchánka a vysloužilého tanečníka Genzera, který hraje asi tak, jako horší ochotník. Někdo je tu přiřadil k Bohdalové, což mi spravedlivé nepřijde. Bohdalové je dnes dávno za zenitem, ale bývala to výborná herečka (v divadle třeba Kočičí hra nebo Dům na nebesích, to stojí ze záznamu za shlédnutí ještě dnes). Její problém je, že neumí elegantně odejít, aby se na ni takhle vzpomínalo. Problém S+G je ten, že nikdy neměli přijít nebo se aspoň nepokoušet o formát, který je naprosto nad jejich síly a možnosti.

guppy
12. 04. 2011 20:54

Můžou se vzít za ruce s Bohdalkou a zmizet v propadlišti dějin společně všichni tři.........

conjar
12. 04. 2011 18:28

Nemoc ČSSR a ČSR.Přesně jako s politiky, nikomu se nechce a nechce i když stojí za h...o! Je to kult narcismu.Divím se,že si to sami neuvě­domu­jí.(P­odob­ně dopadne i zapocený Novotný.)No jo ?

zwil
12. 04. 2011 18:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

destrruct
12. 04. 2011 12:34

Partička je super pořad, ale mladí se na to těžko budou dívat v pátek večer.

zadnice
12. 04. 2011 15:18

Leda tak pro trouby.

avecesar
12. 04. 2011 12:30

Souhlasím s příspěvkem od denia. Jejich humor je vyčpělý a hodně se opakují. Bývaly doby, kdy se na ně dalo dívat a člověk se pobavil.Dnes jsou i starší a některý druh zábavy se k nim už ani nehodí.

denia
12. 04. 2011 12:11

měl opodstatnění v době socializmu,kdy lidé koukali na cokoliv,kde se nehlásaly "pravdy socializmu".Dnes už je divák náročnější a chce vidět inte­ligen­tněj­ší,pří­padně poučnější programy.Proto skomírá i Super star a v brzké době jistě dojde i na Petra Novotného.Jeho upocená vizáž a nepříliš lákavý habitus je také věcí minulosti.

3dots
12. 04. 2011 12:38

Denia - jestli jsi chtěla vypotit nějaký angažovaný příspěvek, tak jsi šlápla vedle. Protože takovéhle ***, jako je např.Partička, k vidění nebyly. Za komančů byl šlágr na soborní večer televarieté. On i takový spektákl Keseel Buntes byl skoro lepší než tyhle vyčpělé kváky,které staví jen na dvojsmyslech a vulgaritách. A asi těžko budeš oponovat, že bolševické Silvestry s Dvořákem dnešní velkorozpočtová šou na Václaváku překonala. O náročnosti současného diváka si nech zdát, kočičko. A máš-li nutkání se někde poučit, pujč si českou gramatiku, jelito, potřebuješ to.

sacounbagoun
12. 04. 2011 14:50

3dots, ani ty na tom s pravopisem nejsi úplně na jedničku !!!

petr.hk
12. 04. 2011 15:19

3dots... Zdravím. Na Vladimíra Dvořáka a Jiřinku Bohdalovou tehdy nikdo neměl.
Bohužel mám dojem, že dýchavičný Petr Novotný a duet Genzer+ Suchánek je nedostihnou )

petr.hk
12. 04. 2011 15:39

denia... Dobrý den. Souhlasím s Vámi. Kdysi jsem také vařil podle Petra Novotného, ale pak se mi to "přejedlo". Genzer se Suchánkem také dokázali rozesmát, ale teď už místy plkají oplzlosti a to je spíš na léčení krize středního věku, než na zábavný víkendový program ) Hezký den, Petr.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.