Skandální špína! Harry a Meghan už hlouběji klesnout nemohli | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Skandální špína! Harry a Meghan už hlouběji klesnout nemohli

Princ Harry s ženou Meghan, která se stala hlavou jejich rodiny, poskytli dvouhodinový rozhovor legendární moderátorce Oprah Winfreyové. Půjde zase o skandál? Vypadá to tak!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rannirosa
07. 03. 2021 14:13

Harry se chova jako Jidas. At je rad, ze ho kralovna prijmula, presto ze je levobocek.

Milla
05. 03. 2021 07:57

V královské rodině i kolem ní se během času nahromadila spousta neřešených problémů které časem rupnou,něco se vysype a pak se stejně špatně jede dál.Tady typická ukázka-Charles měl být Dianě proti paparazziům nápomocen.Co jako lze dělat když si Diana zavolá do novin aby je upozornila kde bude aby ji tam mohli jít fotit a pak křičí,utíká,rve si kabelku před obličej a za dva dny si to zopakuje?Problém to byl jen na začátku,potom už to byla jen lež a komedie.Právě Diana odpálila řadu problémů které dodnes spíš rostou než by mizely.Předstírat chudinku se vyplatí,Kate z toho těží od začátku,o Meghan a Harrym škoda slov.Palác rozhodně o nikom informace do tisku nepou­ští,na­opak­.Sna­ží se za každou cenu aby skandál nebyl a tvrzení těchto dvou arogantních tvorů je absolutním vrcholem.Madam Markle tvrdí že už ztratili hodně,tak to shrnu-rodiny obou Dianiných chlapců to s plněním povinností nijak nepřeháněly nikdy ale pan a paní Sussex se vyflákli i na to málo čím starším generacím královských pomáhali,odkulili se do teplíčka,nechali si zaplatit stovky milionů dolarů za vágní plán jakési budoucí "práce"pro Netflix(neplatí se náhodou za práci až po práci?)občas vypíchnou že (někdy v budoucnu)budou i nadále veřejně sloužit organizacím které podporovali už dříve(napadají mě jedině Invictus Games které ve svých lepších časech tato parodie na prince založila protože ostatní patronáty jim už byly odebrány)pokud tedy počkají až se těmto náfukům bude chtít a naplánuje se k tomu patřičný humbuk a patřičně inkasují sumy o kterých si pracující členové královské rodiny nechat jen zdát.Když vezmu ty nejpracovitější dva-Charlese a Annu-tak oba za (bezcovidový)rok absolvují necelých 600 akcí a za to má Anna ochranku,hrazené cesty na tyto akce a necelých 700 000 liber ročně.Charles jako následník trůnu to má jinak ale Harry není následník,ten už je těžko i bratr.Tedy informaci co jako chudáci ztratili bych ocenila ale Oprah tu otázku určitě nepoloží,ta bude z těch existencí tahat špínu a úto

tryskomys
04. 03. 2021 13:51

Plebs se střetl s monarchií,jen hlupák jako je zrzek kvoká podle ní,o ní bych si neotřela ani boty,měla bych strach,že si je ještě víc zamažu.Každý si vybere ,co je ,,pravda,,

picoda
03. 03. 2021 18:02

miroslava13

miroslava13
03. 03. 2021 16:50

no jo přilehla Harryho a ten jí zobe z ruky a papouškuje vše co ona vymyslí. osud většiny chlapů. no a černoška bude vždy obhajovat další černošku. komedie k pohledání.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.