Věci veřejné: Vláda bude bez Vítka? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Věci veřejné: Vláda bude bez Vítka?

Krize Věcí veřejných (VV) vrcholí. Faktický vůdcstranyny Vít Bárta včera rezignoval na křeslo ministra dopravy kvůkokorurupční aféře. Premiér Petr Nečas (ODS) jeho demisi ihned přjjal. „Bylo to nutné, nepřemýšlel jsem o tom ani minutu,“ prozradil Nečas. Prezident Václav Klaus pak večer ale Bártovu demisnepřevzal. Řešit ji chce až v pondělí…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

oltec
09. 04. 2011 21:11

Pro mě osobně je lepší pan Bárta s ABL než Nečas ktery sedí ve sněmovně 20 roku atím získal větší zkušenosti s mafii

starypes
09. 04. 2011 16:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukreciaborgia
09. 04. 2011 16:08

Kolik zaplatila Skanska podvraťatce Kočí????A Huml se dostal přes VV do Poslanecké sněmovny,má imunitu,tak teď hází špínu na ty,kteří ho tam dostali.To je další podraz na VV.Já jsem je nevolila,ale budu je volit.A kdy odejde podvodník Vondra?Toho Nečas drží zuby nehty,vším,protože by to sám musel zabalit.Tak Skanska má volné ruce a může stavět metr dálnic za milióny..výborně Nečas.....

tomik007
09. 04. 2011 13:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.