Tohle syn Svobody vážně přepískl! Podpásovka pro Vendulu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Tohle syn Svobody vážně přepískl! Podpásovka pro Vendulu

Mezi Petrem Svobodou (39) a druhou ženou jeho táty nikdy nepanovaly extra vřelé vztahy. Syn legendárního skladatele Vendulu (48) tak úplně nevydýchal. A nic na tom nezměnila ani sebevražda jeho otce. Ledy se nepohnuly ani poté. Jenže zasloužila si vážně takovou potupu?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

donypan
08. 02. 2021 17:59

Dokument jsem viděl a líbil se .Že se nezmínil o Vendule,asi věděl proč.

mbmb
08. 02. 2021 16:55

Kdo tady nadává je ČT a cenzura pokud máte jiné mínění tak změní písmo v nečitelné ! Viva demokracie

stooslu
08. 02. 2021 16:17

Moc hezké, citlivé. Vzpomínka a hold rodičům! do Petrova života patřila máma a táta, samozřejmě ségra. je to sonda do jejich rodinného života, který byl, podle všeho, šťastný i díky mamince, která zajiš´tovala chod domácnosti. Mně se to moc líbilo.

horalysa
08. 02. 2021 16:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

soorry
08. 02. 2021 16:00

Dokument jsem viděla, byl zajímavý, dal si tam jen to, co chtěl, to, čím by vychválil oba rodiče, byly to jeho š´tastná léta, žil v luxusu, ze západu měl oblečení, hračky. Kdyby nepřišla Vendula, byla tam jiná.... On by prostě nezůstal sám, musel mít nějakou "hospodyni". Petr to nestrávil dotě´d, tak útočí, taky se musel podělit o dědictví, a to mu nejde. Myslí jen na sebe, sestru, nemá úctu k nikomu, nebo si snad myslí, že tu budeme na věky??

Alva
08. 02. 2021 15:48

janapi, nerozumím, o čem píšete,švagrovou?, nechtěla jste napsat snachu?

mbmb
08. 02. 2021 14:23

Miroslava 13 bravo ano hi hi v Riu Lítala po ulici polonahá !!!

Barce736
08. 02. 2021 14:05

Ale Vendula nechtěla, aby o ní psal, to tady rozpoutává bulvár a vy se hned chytíte a plivete tu na Vendulu,myslím,že mu na nějaký dokument kašle má svůj život.

soorry
08. 02. 2021 16:03

Pravda, má svůj život, ale pomáhá i druhým dětem, nikdy nevíme, kdy děti, vnuci budou pomoc KAPKY potřebovat. Leukemie je s vi ňa nemoc, kolik dětí si už vzala. Vendulo dík.

zapos
08. 02. 2021 13:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

domino22
08. 02. 2021 13:08

Mně se to líbilo. Byla to vzpomínka na Svobodovu první ženu a tak nevím, co by tam dělala ta Václavka..... S tou to asi moc nevytrhl, myslím, že s ní nebyl šťastný a proto to tak dopadlo.

mika
08. 02. 2021 13:02

dokument jsem zhlédla. byl trapný. pořád jen šiška, šiška. a vytahování se. Vendulu nemusím, ale toto je vůči ní velmi zahořklé. já bych si takového dědka nevzala, ani kdyby měl 5 vil v Jevanech. novodobý zbohatlík. a trapná Vondráčková, která lítala v Las Vegas po ulici bez sukně jen v plavkách? škoda slov. nejspíš další jeho "fanynka".

mbmb
08. 02. 2021 12:29

dokument vystudovaneho rezisera ?? byl slaby a nestastny. Petr Svoboda nepreskocil pubertu ,otravuje cizi lidi a chce slyset ze jeho rodice byli 1A .No a Vendula ho vozila do skoly, zemrela ji dcera a mela "Luxus" tezce vykoupeny zivotem se zhyralcem a starym chlapkem ! ktera novomanzelka chce mit v posteli Machalkovou ,Bartosovou u intimniho styku.dedek viagrista nevedel co by .Podivejte na Staidla dalsi prase pedofil napise to do knihy.Ve 20 letech neexistuji zadne penize sveta delat tohle !!! A jen si svazaci hrali na bohy v Mercedesech a vilach ,Gott aby tu primitivnost zamaskoval mluvil spisovne RODICE techto bohacu spolupracovali s STB nebot stejne jako od Mrazka a Krejcire byli ochraneni vysokyma funkcema ! Hi hi Helenka v 18 do Ria ,Havel v Mercedesu do prace a vsechny Baby nepracovaly a deti zily ve vilach .Jak nekdo nebyl jejich a nevozil barevne TV na UV a Stb tak vse znarodnili a zavreli pul rodiny.Vysmech narodu jsou ti vyvoleni kterym preji ty majetky a penize.Nakonec se jeden zastreli, dalsi nevi kdy je cas skoncin s kokrhanim ,dalsi pise bez ohledu na vnoucata z jinych rodin kde trtkal ,nemluve o jeho vlastni brrrr

zapos
08. 02. 2021 12:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mbmb
08. 02. 2021 12:41

To nebyl film ale lepenec domaci Kino v gulas bez spojeni a navaznosti. to je jak kdyz premier mluvi ze meli v rodine 3 emigracky a on si studoval v Svycarsku a pracoval v PZO ! Nahaneli strach vsem.Je mi jejich majetku a zpusobu napr Klaus pred kamerami krade , to je videt kdo prijel reprezentovat CZ

janapi
08. 02. 2021 14:55

Neměla jsem možnost jej shlédnout-ale zcela jistě tam chybí, že Karel zcela nesouhlasil se svou nastávající švagrovou....to jej dokázalo vytočit do nepříčetna.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.