Krainová provokuje v Karibiku: Kdo mi dělal prsa? Máma a táta! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Krainová provokuje v Karibiku: Kdo mi dělal prsa? Máma a táta!

Každodenní běhání a posilování břicha se vyplatilo. Simona Krainová (47) odletěla s manželem Karlem Vágnerem mladším (44) na ostrov Svatý Martin v Karibiku a od prvního dne provokuje fanoušky svým božským tělem. A hlavně ňadry...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Kykys
15. 01. 2021 18:38

Všechno se zvětšilo, prsa jak za mlada😴, rty ala " kačer", obličej opouchly jak u alkoholika, ještě k tomu já jsem " hvězda ", zapadající, má dovolená, fanoušci jsou " nadšeni "..😲 modelky ala umělky, furt nás tím nekrmte..

bedna
12. 01. 2021 19:25

Po dětech měla Simona prsa jak psí uši a najednou má přírodní trojky? Stačí se podívat do její fotogalerie, kde na mnoha fotografiích jí jsou znát obrysy inplantátů!

bedna
12. 01. 2021 19:27

opr. implantátů

Alva
12. 01. 2021 16:44

Mi je jedno její vzhled, její volba, mně štve, jak posílají fotky z destinací i s Darinou, my nesmíme nic a ony ještě provokují?, stále v exotických zemích, běžte někam, "dámy"........

-bello-
12. 01. 2021 12:49

Není playmate od Playboy, na prsa jí nikdo nekouká, předvádí oblečení, max. podprdy.Její Trade Mark modelíny je výška, obličej, váha, postava + f o t o g e n i č n o s t !
Bývala to hezká ženská.
Agentury by těm holkám měly od začátku stanovit co smí a nesmí vytunit, protože v době " vycpávkové " se na molech producírují prototypy jednotných gsichtů pro roboty.A Krainové tvář ztratila svou Trade Mark a je vytuněně stejná, jako ostatní.
To je pak těžký, když agentury své " hvězdy " prezentují jako " osobnosti " a ony v ksichtě mají prázdno a jen botox, hyalurin a tuk ze zadku.

DWEI
12. 01. 2021 11:57

To umí Krainová a Aguš Prachařová nejlépe Postoj na špičkách a našpulit hubu a zásobovat ociální sítě a bulvár fotkami ať všichno vidí jaké jsou to kočky

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.