Eva a Vašek vzteky bez sebe! Jste podrazáci, spílají jim fanoušci | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Eva a Vašek vzteky bez sebe! Jste podrazáci, spílají jim fanoušci

Kdysi se na sebe přátelsky usmívali, dnes si nemohou přijít na jméno. Řeč je o legendární dvojce Eva a Vašek a jejich nynější nevraživosti se šéfem hudebního teleshopingu Karlem Peterkou. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pooomeranc
10. 10. 2020 22:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
10. 10. 2020 00:30

Nějak jsem nepobrala, co jim všechno ten Peterka dluží.Akorát jsem se z článku dozvěděla kdo to je . Ten Šlágr jsem si pustila, ale vůbec jsem zas nepochopila, v čem ta muzika je šlágr.
Ani babičky a dědové nežili až tak dechovkou.Ani za Masaryka, ani za Gottwalda ani za Husáka. To je b l b o s t .Byl džez, swing, operety, populární muzika, folklór a sem tam dechovka. Zpěváci E+V vím, že existují a to je tak všechno.Ale! podvody ukrutně nesnáším.

aveneta
08. 10. 2020 12:19

No...tehdy v jejich vrcholné době je měli rádi z 90% senioři nes již tyto ročníky nežijí....nová generace seniorů už holduje jinému žánru např. Gott, Špinarová atd. Eva a Vašek jsou již passé

herecka
08. 10. 2020 05:50

Pravdou je, že Eva a Vašek měli své příznivce a proč ne. Komu se jejich muzika líbí, ať si ji poslouchá. Měli velkou oblibu, spoustu fanoušků a peníze si vydělali poctivě. Zato Peterka podle všeho jen parazituje na ostatních. Nehledě na to, jaké tretky nabízí za nehorázné ceny svým fanouškům. Jeho Šlágr snad z 99% sledují senioři a ty se snaží oškubat. Ubohé. Sám je nechutný, neupravený, od něj bych si nekoupila ani noviny.

tomlk007
07. 10. 2020 23:48

mbmb
Ať si každý utratí své prachy za co chce.Někdo prokouří 5tis,jiný si koupí hovadiny na CD od EaV

fortun
07. 10. 2020 16:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hadafan
07. 10. 2020 08:27

Kdo ví,kde je pravda,kdo nebečí,že má málo není tzv.umělec a všichni okolo nich.Což je všeobecně známo.Článek o ničem.

mbmb
07. 10. 2020 06:03

Tak ať posluchaci zapnou hlavy kolik cpou milionů za kyce svazakovi s Evou.

konvalinka34
06. 10. 2020 17:37

Oni se nepotřebují zviditelnit, protože je zná celý národ. To je jedno, zda se jejich hudba líbí nebo ne, prostě jejich jména lidi znají. Horší to je s Peter@@u, tomu nepomáhají ani skandály s milenkou, ani prošustrované miliony, ani příšerné košile.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.