Jak spořit na penzi a neprodělat kalhoty: Co je nejvhodnější ve 20, 30, 40 a 50 letech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Jak spořit na penzi a neprodělat kalhoty: Co je nejvhodnější ve 20, 30, 40 a 50 letech

Bungalov na pobřeží nebo malá jachta... O takovém sklonku života si většina Čechů může nechat zdát. Stačilo by jim, aby se v penzi nemuseli hroutit ze složenek. K tomu je ale potřeba si naspořit, protože podle ekonomů bude státní důchod větší a větší bída. Možností je mnoho, a tak je ve druhém dílu seriálu Aha! zhodnotil regionální ředitel 4fin Vratislav Jůza.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

František Klapal
29. 11. 2022 00:32

Toto téma teď také hodně řeším. Hlavně kvůli té současné inflaci a tak. No a dostal jsem takový nápad. Jak moc si myslíte, že se v dnešní době vyplatí investice do výtvarného umění? Říkal jsem si, že by to mohl být zajímavý způsob uložení peněz. Díval jsem se, že ta nabídka výtvarného umění je také obrovská, viz třeba http­s://ww­w.an­tikar­t.cz/

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.