Hádky o výši důchodů: Protlačí přidání o 1200 Kč?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Hádky o výši důchodů: Protlačí přidání o 1200 Kč?!

Kdyby na chleba nebylo, na vyšší penze se peníze vždycky najdou. Zvlášť před volbami! A tak se státní rozpočet sice řítí do děsivého propadu, ale ČSSD chce důchody zvýšit nad zákonem daných zhruba osm set korun ještě o další tři až čtyři stovky. Senioři by si tak polepšili o 1200 korun.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Evelina56
25. 08. 2020 17:16

bello -hezký napsáno.

Uivatel_5456752
08. 08. 2020 03:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ferenc
05. 08. 2020 10:54

Je zajímavé,když si přidávají ti vyžírkové co jsou u koryta tak žádné hádanice nejsou a jde to pěkně v tichosti,ale jak se jedná o lidi tak to je řevu.

-bello-
05. 08. 2020 08:42

Já nevím, proč by státní ( i EU) dluh museli odnést důchodci!
Zatím se rozdává všem, OSVČ, rodičům s dětmi, kteří si protáhli prázdniny a dovolené kvůli Covid, nebo i dohodářům.Kdyby si posvítili na soukromé firmy a firmičky, kde jsou lidí na černo, možná by jim na důchodce, kteří celý život pracovali zbylo .
To jsou děsný kecy!Je mi líto starých lidí, zejména těch co bydlí v nájmech.
ČSSD je strana sociálně demokratická, taže se p ř e d p o k l á d á , že sociálně jedná! ODS, TOP 09 a STAN a další ať šetří na jiných.
Moc se mi nelíbí, když tady léčíme zaostalé cizince, kteří jsou tady na práci a těla mají zhuntovaná chlastem a nelíbí se mi , že tady pobírají rodičovskou, kterou stejně projídají a propíjej a děti jim pak horko těžko dává dohromady školní zařízení..Někteří tady ani děti nemají a přídavky na ně se posílají za nimi ( např. na Ukrajinu ), což např. rázně upravilo Rakousko. Na léčbu jejich chorob, rehabilitace a nemocenské i jejich invaliditu setsakra doplácíme!
Klidně do mě!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.