Nové bydlení první ženy expremiéra: Milionářka Nečasová bydlí ve věžáku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Nové bydlení první ženy expremiéra: Milionářka Nečasová bydlí ve věžáku!

V tomhle domě si Nečasová koupila byt.
V tomhle domě si Nečasová koupila byt. (Aha! - Ladislav Křivan)

Jak po rozvodu s expremiérem Petrem Nečasem (49) žije jeho první žena Radka (47)? Jezdí pořád ve staré fabii, kterou používala ještě coby žena premiéra, ale… Bydlí na nové adrese. Z pražských Modřan se přestěhovala do novostavby v pražském Kamýku.

Z Radky Nečasové se po rozvodu s expremiérem stala milionářka. Přesto i nadále působí velmi skromně, nenápadně. Do ulic stále vyráží ve fabii, kterou řídila ještě v době, kdy byla s Nečasem. Nově si ji však přihlásila v Praze, kde má teď i nové trvalé bydliště.

Nový byt Nečasové je podle výpisu z katastru nemovitostí zatížen hypotékou ve výši bezmála 2,5 milionu korun. O tu se ale starat nemusí. Podle rozvodových dokumentů by ji totiž měl splácet její exmanžel.


Expremiér své první ženě přispívá také na výchovu dvou dcera. Měsíčně jí posílá 42 tisíc. Nečasová, která během manželství s expremiérem zůstávala v domácnosti a starala se o čtyři děti, si tak zatím může žít život, na který byla zvyklá. I když bez manžela…

Nečas nicméně Radku opustil dávno před srpnovým rozvodem. „Už několik měsíců žijeme odloučeně,“ přiznal letos v lednu. Že má pletky se svou někdejší vrchní ředitelkou svého kabinetu Janou Nagyovou dnes už Nečasovou (49), vyšlo ale najevo až po jeho politickém pádu. Do té doby si o jeho vztahu s mocnou dominou cvrlikali jen vrabci na střeše Strakovy akademie.

Přečtěte si
tarka
1. 3. 2014 • 13:55

ty české hovado, a co děláš celý den ty?

tarka
1. 3. 2014 • 13:54

ty si neuvěřitelný DEBIL

tarka
1. 3. 2014 • 13:43

jsi ubožák, stejně jako Nečas když se Nečas začal angažovat ve vysoké politice, tak nejstaršímu dítěti byly zhruba 3 roky, takže všechny 4 děti paní Radka Nečasová vychovávala v podstatě sama, Nečas se chodil domů akorát vyspat, v posledních letech ani to ne. Jestli jsi ženatý a máš děti, tak je mi tvé ženy upřímně líto, ty typické české mužské hovado

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.