Monacký kníže Albert II.: Praštil do toho! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. prosince 2022

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Monacký kníže Albert II.: Praštil do toho!

Panovníci Nadal a Albert II.
Panovníci Nadal a Albert II. (Profimedia.cz)

Tak a sklapla klec! Monacký kníže Albert II., jeden z nejproslulejších proutníků světa, se včera v 53 letech konečně oženil! Nejslavnější starý mládenec světa svedl už stovky žen, státnická povinnost ho ale donutila uzavřít manželství.

S novou kněžnou Charlene (33), bývalou plavkyní z JAR, by se nyní měl pokusit zplodit následníka. S cizími ženami už mu to dvakrát (spíše však víckrát) vyšlo, tak by to neměl být problém...

Včerejší obřad byl civilní a kratičký, konal se v hale knížecího paláce netradičně až od 17.00 hodin. Nevěsta Charlene Wittstock dokonce dorazila jen v decentním bleděmodrém kostýmku. Opravdové svatební šaty si zřejmě schovává až na dnešek k oltáři v kostele! Ano, Albert s Charlene si dnes dají repete, pro církevní obřad si rezervovali kostel St. Devote. Po něm si snad na důkaz lásky vymění prstýnky, k čemuž včera nedošlo...

»První« svatbě předcházel čtvrteční koncert kapely Eagles na fotbalovém stadionu, volný vstup nalákal 15 000 lidí včetně snoubenců. Včera se zase chystal velkolepý ohňostroj a laserová show, kterou připravil francouzský hudebník Jean Michel Jarre (62).

Avšak pikantnější než obřad sám bylo pokračování dva dny starého obvinění, že se Charlene pokusila uprchnout do rodné Jihoafrické republiky. Knížecí palác sice dementoval, že byla nevěsta zadržena na útěku na letišti v Nice. Podle posledních zpráv francouzského tisku jí byl ale odebrán cestovní pas.

Co kdyby se jí zachtělo cestovat i v den obřadu, že?

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.