Skandál v Monaku: Nevěsta chtěla utéct do Afriky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Skandál v Monaku: Nevěsta chtěla utéct do Afriky

„Kam se chystáš, drahá?!“
„Kam se chystáš, drahá?!“ (Reuters)

Charlene Wittstock (33), nevěsta monackého knížete Alberta (53), byla na letišti v Nice zadržena policií při pokusu dostat se do letadla mířícího do její rodné Jihoafrické republiky!

Stalo se tak na přímý rozkaz knížecího paláce, tvrdí francouzský deník L´Express v článku, který včera šokoval celý svět.

Zpráva se objevila jen 48 hodin před knížecí svatbou, která má stát 1,5 miliardy korun. Policie údajně zadržela Charlene na letišti v úterý. Bývalá plavkyně u sebe měla jednosměrnou letenku do JAR! Šlo tedy o útěk?

Blízký přítel prozradil, že se Charlene před nedávnem dozvěděla jisté (deníkem blíže neupřesněné) podrobnosti z princova intimního života, které ji naprosto znechutily! Už před pár dny budoucí kněžna řekla, že nehodlá plnit všechny své povinnosti a během návštěvy Paříže prý princovi neuvěřitelně lezla na nervy!

Po svém zadržení se sice do paláce vrátila, ale nadšení z nadcházející svatby se zcela vytratilo. Řekne vůbec »ano«?! „To je naprosto šílené! Všechno jsou to výmysly,“ ohradil se Albert proti článku prostřednictvím svého advokáta.

»Kanec« Albert: 200 milenek, 3 děti!

Co Charlene tak vyplašilo? Musí přece vědět, že starý mládenec Albert měl přes 200 milenek (mj. Naomi Campbell, Claudia Schiffer) a má už dvě děti s číšnicí a letuškou. Prý ji ale dostala zpráva, že má ještě i syna Daniela s německou pornoherečkou Beou Fiedler!Přečtěte si
marais
30. 6. 2011 • 13:06

A co jako čekala.Knížeti je 53 let a čekal jen na ni, že?????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.