Zvolte sexy pár roku 2009! 4. kolo: gay páry | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. prosince 2022

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Zvolte sexy pár roku 2009! 4. kolo: gay páry

Fotografie
Fotografie (internal)

V anketě v pravém sloupci dole hlasujte pro jeden z pěti párů čtvrtého kola bitvy o sexy pár roku 2009.

V prvních dvou kolech jsme slibovali, že finalisté budou muset projít děsivou zkouškou. Mladí krasavci budou totiž muset soupeřit se zralou krásou Josefa Abrháma a Libišky Šafránkové, kteří s převahou zvítězili ve 3. kole.

A tento týden kartami zamícháme ještě víc. Jsou tu pohlední chlapci!

Kliknutím zvětšeteHerec Lumír Olšovský (35) se v roce 1997 oženil (s ženou) a rok na to se jim narodila dcera Zdena. Když jí byly tři roky, opustil ji i matku kvůli Pavlovi Bárovi (26), se kterým se seznámil na internetu. Už jsou spolu osm let, mluví o registrovaném partnerství.

Kliknutím zvětšetePavel Vítek (46) si s Janisem Sidovským (41) nechali svůj vztah úředně zpečetit v létě roku 2006. Zpěvák si bývalého tanečníka, dnes už producenta a PR managera TV Barrandov, vzal na Karlštejně po dvaceti letech známosti.

Kliknutím zvětšeteNěkdejší velmi populární moderátor Jan Musil (42) se předloni v prosinci podruhé oženil. Ve Staroměstké radnici řekl své ano o sedmnáct let mladšímu Jakubovi Pechrovi. Musil má z předchozího manželství se ženou dvě dospělé dcery, Lucii (24) a Veroniku (19).

Kliknutím zvětšeteModerátoři Aleš Cibulka (32) a Michal Jagelka (32) se před rokem a půl tajně vzali. Po sedmi letech vztahu. Kromě nich dvou na obřadu nikdo nebyl.

Kliknutím zvětšeteModerátor nejsledovanější televizní relace v zemi Televizní noviny Karel Voříšek (45) s Vláďou Řepkou (30) žil několik let. Jsou to dva roky, co se bývalý rozhlasový moderátor, dnes už mluvčí ministerstva vnitra, od Voříška odstěhoval. Deník Aha! je letos v březnu načapal zase spolu.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.