Agent 007: Sporťáka vyměnil za džíp | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. března 2024

Svátek slaví Kamil, zítra Stela

Agent 007: Sporťáka vyměnil za džíp

Daniel Craig se Bondem stane naposledy.
Daniel Craig se Bondem stane naposledy. (Foto Reuters)

Nechal se přemlouvat, ale nakonec se Daniel Craig (51) jako James Bond na filmová plátna ještě jednou vrátí. Natáčení nového filmu pro něj ale nezačalo zrovna zvese- la. Luxusní sporťáky, typické pro agenta s povolením zabíjet, totiž vyměnil za méně pohodlný džíp Land Rover.

Každopádně v teréňáku můžeme čekat akci, na place byl za jeho volantem vidět i kaskadér. Podle některých zpráv by agent 007 přece jen měl dostat i sporťák legendární značky Aston Martin, ovšem půjde s dobou: má to být elektrický model Rapide E. Moc se toho neví ani o zápletce chystaného snímku. „Scénář se stále dodělává. Nemají ani název. Film začne Bondem, který bude ženatý a v agentském důchodu na Jamajce, zbytek je ale ve hvězdách,“ potvrdil nejmenovaný zdroj dřívější spekulace.

Závistivý Malek
Velkým lákadlem bude oscarový Rami Malek (37), který ztvární hlavního záporáka. Na natáčení ještě nedorazil, v New Yorku totiž dokončuje práci na svém seriálu Mr. Robot. Kolegy tak alespoň pozdravil přes video. „Ani trochu vám nezávidím, že jste všichni v naprosto ohromujícím prostředí ikonického karibského domu Iana Fleminga (autora knih o Jamesi Bondovi, pozn. red.) na Jamajce,“ smál se Malek.

Nový film o Jamesi Bondovi
Premiéra: 8. dubna 2020
Pracovní název: Shatterhand
Hlavní role: Daniel Craig (dříve jako agent 007 ve filmech Casino Royale – 2006, Quantum of Solace – 2008, Skyfall – 2012 a Spectre – 2015)
Lokace: Jamajka, Norsko, Londýn, ItáliePřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.