Pokuta pro fotbalové reprezentanty: Čur** za 2 miliony! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 28. května 2025

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Pokuta pro fotbalové reprezentanty: Čur** za 2 miliony!

„Vyklubal se z toho pěknej průšvih. Dáme jim 2 miliony pokutu.“
„Vyklubal se z toho pěknej průšvih. Dáme jim 2 miliony pokutu.“ (Aha! – Mária Rušinová, Denisa Hamerníková, ara)

Nejdřív nad tím mávl rukou, řádění fotbalistů během letu z Černé Hory do Prahy minulou středu nebral vážně. Vulgární halekačky a trhání obleků měl nový předseda Pelta za projevy klukovské radosti z postupu na mistrovství Evropy.

„Udělme jim amnestii,“ navrhl. Pod tlakem médií ale včera ukázal pádnou ruku a napařil nároďáku pokutu 2 miliony korun!

Nejdřív chtěl mít pro stupidní řvaní pochopení, pak ale uznal, že to zase taková klukovina nebyla. „Média vytvořila tlak,“ couval Miroslav Pelta. „Iritovalo mě to, co udělali. Chtěl jsem Šmicra odvolat,“ tvrdil. Pokrytci. Až z novin a televize pochopili, že to je průšvih.

Na výkonném výboru se proto včera řešila pokuta. Pelta předtím nalinkoval scénář. Kvůli lidem. Musel mu zavolat Rosický, pak dal jeho omluvu i do tisku. Mluvil i s gólmanem Čechem. K tomu pohrozil, že vyrazí manažera Šmicra, když nedokázal zjednat pořádek. „Tohle je moje parketa, s tím poradím,“ bil se v prsa.

Mazaný šíbr, je vidět, že se s tím nepáře. Udělil pokutu; dva miliony, na které se tým složí, půjdou na mládež a charitu. A vyhlásil nulovou toleranci. „Za každý další incident se bude vyhazovat. Budu na tým dohlížet hodně zblízka.“ Navíc musí následovat omluva Drulákovi, jehož hráči znectili.

Fotbalistů se pokuta moc nedotkne, nedělá to ani 80 tisíc na hlavu. Je to formální trest. Ale je to o milion víc, než když si v roce 2007 pozvali na hotel štětky… Už tehdy se ale říkalo – žádný další pardon!

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry