Cristiano Ronaldo prožívá v Realu oslnivý start, trefil se zatím v každém zápase - Trhá rekordy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

05:00 – Je tam pár dnů a trhnul další rekord. Už jen jeho přestup z Manchesteru United do Realu Madrid za 2,5 miliardy korun byl rekordní. Stal se nejdražším hráčem světa. Cristiano Ronaldo (24). A ve středu se trefil i ve čtvrtém utkání v řadě po svém příchodu na San Bernabeu.

Je tam pár dnů a trhnul další rekord. Už jen jeho přestup z Manchesteru United do Realu Madrid za 2,5 miliardy korun byl rekordní. Stal se nejdražším hráčem světa. Cristiano Ronaldo (24). A ve středu se trefi l i ve čtvrtém utkání v řadě po svém příchodu na San Bernabeu.

Puskás, Di Stéfano, Zidane, Kubala, brazilský Ronaldo, žádné z těchto legend se to před ním nepovedlo.

Na hřišti Villarrealu se prosadil už po dvou minutách hry a přispěl tak k celkovému vítězství 4:1. „Cítím se hned líp, když se prosadím už v úvodu,“ pravil Ronaldo. Ano, prosazuje se v začátcích zápasů i v začátku svého působení v Bílém baletu. „Ale nedůležitější je pro mě, když budu pořád platný týmu a budeme vyhrávat,“ dodal uvědoměle, což mu ale málokdo věří. Každý zná jeho ego a ví, jakou drogou pro něj je střílení gólů.

A to v této sezoně už Ronaldo nastřílel pět gólů!

Podobně oslnivý start má i Zlatan Ibrahimovic v Barceloně. Rovněž má čtyři trefy ve čtyřech úvodních ligových zápasech za Barcu.

Ale pozor, před Ronaldem stojí další limity, které může trumfnout. Například Raúl, ikona Realu, nastřílel v bílém dresu 318 gólů v 707 zápasech. Nejrychlejší gól v klubové historii dal Brazilec Ronaldo; před šesti lety skóroval už v 15. sekundě derby s Atlétikem.

Dalších 10 nej která může Cristiano Ronaldo překonat

Cristiano Ronaldo aspiruje na další rekordy. Může jich zlomit ještě deset! Seriózní i ty, nad nimiž užasnete. Proč ne, vždyť Ronaldo je přece tak úžasný... A věřte, že spoustu rekordů vezme svému mondénnímu předchůdci v Realu Davidu Beckhamovi.

1. Nejvíc branek v sezoně za Real (současný rekordman: Hugo Sanchez, 38 gólů v sezoně 89/90).
  2. Nejvíc branek v sezoně za Real ve všech soutěžích (Ferenc Puskás, 41 gólů v sezoně 60/61).
  3. Nejvíc gólů v sezoně pod nánosem samoopalovacího spreje (David Beckham, 6 gólů v sezoně 03/04).
  4. Nejvíc samolibých gólových oslav, po nichž byste střelci nejraději dali pěstí do ohryzku (Cristiano Ronaldo, všechny).
  5. Nejvíc nocí strávených s prostitutkami (rekordman: s největší pravděpodobností brazilský Ronaldo).
  6. Nejvíc vlasové kosmetiky (výživy, gelu, laku, apod.) použité v jednom zápase (David Beckham, 0,25 kg).
  7. Nejvíc minut v zápase, kdy někdo zapomněl, že jsou ostatní hráči na hřišti a prostě nenahrál (Cristiano Ronaldo, 37 minut).
  8. Nejvíc minut strávených pohledem do zrcadla o poločasové přestávce (Cristiano Ronadlo, 1 kontinuální pohled).
  9. Nejvíc gólů v sezoně vstřelených v dámských tangách (David Beckham, 6 gólů v sezoně 03/04).
  10. Nejvíc koketních mrknutí na Kaká (Cristiano Ronaldo, naposledy mrkl 74 krát).

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.