Pardubice: Zůstane nakonec Martinec?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 22. července 2025

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Pardubice: Zůstane nakonec Martinec?!

Vladimír Martinec a Zbyněk Kusý vedli Pardubice v jednom zápase, zítra už by je měl vystřídat nový kouč.
Vladimír Martinec a Zbyněk Kusý vedli Pardubice v jednom zápase, zítra už by je měl vystřídat nový kouč. (Aha! – Denisa Hamerníková)

PRAHA – V pátek už bude na střídačce nový trenér. Tuhle větu pronesl po úterní prohře 2:3 v prodloužení s Plzní generální manažer hokejových Pardubic Zbyněk Kusý. Právě on tvořil na lavičce s Vladimírem Martincem dočasnou dvojici koučů poté, co klub vyhodil Miloše Říhu.

V pátek už bude na střídačce nový trenér. Tuhle větu pronesl po úterní prohře 2:3 v prodloužení s Plzní generální manažer hokejových Pardubic Zbyněk Kusý. Právě on tvořil na lavičce s Vladimírem Martincem dočasnou dvojici koučů poté, co klub vyhodil Miloše Říhu.

Kdo tedy přijde na jeho místo? „Do konce týdne bychom chtěli jmenovat novou trenérskou dvojici. A myslím, že se to fakt stane,“ pravil Kusý po duelu s Plzní. „Máme dvě až tři varianty, ve čtvrtek bychom s nimi chtěli seznámit akcionáře a představenstvo klubu,“ dodal.

Paleček odmítl kvůli své práci u reprezentace, Lener by byl drahý vzhledem k tomu, Říhovi musejí Pardubice stále platit nemalou gáži. Pomohl by snad jen jeho odchod do Ruska, kde se údajně o jeho služby zajímá Spartak Moskva. Tím by se Pardubicím uvolnily ruce.

Možná nejpravděpodobnější se ukazuje varianta, že u týmu zůstane Martinec a k němu přijde trenér z pardubických zdrojů. Třeba šéf juniorů Jiří Šejba. Nebo protřelý veterán Otakar Janecký. „Nechci nic specifikovat, to vytváří spekulace. Byli bychom ale rádi, aby už v pátek vedli tým,“ vykrucoval se z přímé odpovědi Kusý.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry