Trávníček dává ultimátum přítelkyni: Když mi nedáš auto, tak si tě nevezmu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Trávníček dává ultimátum přítelkyni: Když mi nedáš auto, tak si tě nevezmu!

Monika Fialková je manažerkou Trávníčkova divadla.
Monika Fialková je manažerkou Trávníčkova divadla. (Foto: Facebook.com)

Pavel Trávníček 63) na svou hrabivost upozornil už během Vánoc, kdy chtěl za rozhovor s norským novinářem ohledně pohádky Popelka těžké prachy. Teď pro změnu vysvětlil, za jakých okolností by si vzal přítelkyni Moniku Fialkovou (29).

Pavel Trávniček je s dlouholetou partnerkou už nějaký ten pátek, ale že by se měl ke svatbě, to ne. Tvrdí, že na to nemá čas. „Kdybych ale obdržel dárek třeba v podobě nějakého luxusního sportovního vozu, tak bych neotálel,“ zažertoval herec v Blesku.

Jak vidno, z romantického prince se stal pragmatický postarší muž. S Monikou je už celých 9 let, a to po třech rozvodech s předchozími manželkami. Možná proto se do chomoutu tolik nežene. Trávníček v minulosti i naznačil, že by s přítelkyní mohli zapracovat na miminku. Po dvou synech z předchozích vztahů by si přál dceru.Přečtěte si
ferdinand6
23. 4. 2014 • 22:29

Boha jeho, myslel to jako vtip, nadsázku. To fakt nikdo nepochopil?

pravlast
23. 4. 2014 • 08:57

Vůbec nevím na co potřebuje auto a ještě k tomu luxusní.Pohled do zrcadla a luxus můžeme odbourat,po praktické stránce vše nahradí sekačka a fertik!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.