Budoucí královský pár William & Kate: Tady mají sex! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. prosince 2022

Svátek slaví Barbora, zítra Jitka

Budoucí královský pár William & Kate: Tady mají sex!

Kate a William
Kate a William (Foto Reuters, ara)

Budoucí královský pár William (31) a Kate (31) s velkým gustem začal pracovat na početí druhého miminka. Až tak usilovně, že si pro své radovánky pořídili novou postel! Na první pohled vypadá úplně obyčejně, ve skutečnosti se na ní spí opravdu královsky!

Nové lože je pro Kate splněným snem – přesně v takové dosud spali ve skromném provizorním sídle na ostrově Anglesey. Model Natural Choice 4500, který si s Williamem pořídili, vyjde u firmy Healthbeds přibližně na 83 000 Kč. Matrace je plněná nejjemnější vlnou, hedvábím a kašmírem. A přesně tu si Kate poručila i do Kensingtonského paláce.


A nadšená je nejen ona. Když si postel před měsícem objednala, v sedmém nebi byl i výrobce: „Je to pro nás neskutečná čest, to je vůbec poprvé, co si od nás objednal lože někdo z královské rodiny.“
Manželé ovšem měli ještě jeden speciální požadavek navíc – postel se musí dát přeskládat na čtyřmístnou pohovku! To jistě původní cenu ještě o pár tisíc zvedlo... Zřejmě už tedy počítají s dalším přírůstkem. Zatím jsou ve třech, princ George se jim narodil letos v červenci.Přečtěte si
prroud
5. 11. 2013 • 16:19

Co je mi do toho kde si to rozdavaji??? ,a co ja z toho mam???

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.