Ester Janečková: Vadí mi, jak mě v časopisech retušují! Nemám tak útlý pas! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 30. září 2022

Svátek slaví Jeroným, zítra Igor

Ester Janečková: Vadí mi, jak mě v časopisech retušují! Nemám tak útlý pas!

Ester Janečková nemá ráda upravné fotografie.
Ester Janečková nemá ráda upravné fotografie. (Dana Kolářová / Blesk)

Po nedávném přiznání modelky Elišky Bučkové (23) k mentální anorexii se o problémech s příjmem potravy začíná stále více hovořit nahlas. Pozadu s vyjádřením nezůstala ani moderátorka Ester Janečková (40).

„Mně vadí svět médií, který ukazuje ty takzvaně ideální fotky. I mně vadí, když mě někde vyfotí, a pak mě oříznou ze všech stran,“ kritizuje moderátorka retuše na stránkách iDnes.cz

 

„Samozřejmě já se na sebe ráda podívám jako na oříznutou, ale vadí mi ta nereálnost. Takže to je vzkaz: dělá se to. Opravdu se všichni retušují a nikdo nemá takový pas, jak to vypadá na těch fotkách,“ vysvětluje dále Janečková těm, kteří si myslí, že fotky neprochází další úpravou.

 

Janečkové teď k udržování postavy pomáhá nejvíce malá dcerka. „Běhám za Sárou, která leze na hřišti po těch prolézačkách , a když člověk běhá za dítětem, tak to funguje. Ale kdykoli jsem řešila nějaký váhový problém, tak u mě zafungovalo jíst pravidelně, často a málo," uzavírá moderátorka.Přečtěte si
anezat
20. 5. 2013 • 07:38

Sympatická žena

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.