Saša z Comebacku: Její přítel je deviant?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Saša z Comebacku: Její přítel je deviant?!

Marie Doležalová si naběhla se sexuálním deviantem...
Marie Doležalová si naběhla se sexuálním deviantem... (TV Prima)

Marie Doležalová (24), známá především díky roli Saši z Comebacku nemá příliš štěstí. Z jejího přítele se totiž vyklubal sexuální deviant, který před ní dává přednost šmírování cizích párů. Naštěstí však jen v televizním seriálu...

Jak se vypořádat s mužem, jehož vzrušuje nahlížení do cizích ložnicí? To si Marie Doležalová vyzkouší v seriálu Aféry jako nešťastná manželka Kristýna Pavlíčková, která přijde intimní problémy řešit za rozvodovým právníkem Danem Majerem v podání Pavla Kříže.

Jako její voyeurský manžel se představí Adam Novák, který se jako dětská herecká hvězda proslavil v seriálu Bylo nás pět. V Aférách si kvůli závislosti na pornu dokonce pořídí videopůjčovnu. Jeho úchylka zajde tak daleko, že na video tajně natočí i sestřenici své manželky. Vesnicí, kde Pavlíčkovi bydlí, se navíc začnou jako lavina šířit zvěsti o úchylovi, který šmíruje sousedy při sexu.

Hlavní hrdina ovšem tvrdí, že svou vášeň dokáže krotit. Podaří se Majerovi zachránit další manželství před krachem? To se dozvíte v neděli večer na Primě.Autor:  cam

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.