Komentátor Robert Záruba: Tančím, tančím... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 7. srpna 2022

Svátek slaví Lada, zítra Soběslav

Komentátor Robert Záruba: Tančím, tančím...

Co se ve StarDance naučíš...
Co se ve StarDance naučíš... (Foto Aha! – Martin Pekárek, repro ČT)

Jeho vtipné bonmoty osvěžují hokejové zápasy, komentováním dokáže strhnout fanoušky. A k tomu ta jeho precizní příprava!

No ano, Robert Záruba (43) je hvězda mezi televizními komentátory. Během MS v Bratislavě navíc dokázal, že rozhodně není žádný suchar. Po jednom ze vstupů předvedl parádní taneční kreaci, za kterou by se nemusely stydět ani tamní cheerleaders.

Vězte, že i když navenek možná vypadá Robert přísně a upjatě, bručoun opravdu není. Ovšem tenhle »break dance« ve vysílání? To je novinka. „Naposledy jsem tady mohl prodat taneční průpravu,“ směje se Záruba, jenž v roce 2007 účinkoval v taneční soutěži StarDance II.

Teď chvíli jako by rapoval, kroutil rukama, vlnil se. Prostě: „Tančím, tančím, tančím...,“ jak zpívá v jednom ze songů kapely Mig 21 Jiří Macháček.„Po skončení nějakého vstupu jsem dělal blbinky a nahráli to. Nic zásadního,“ říká komentátor ČT.

Kde hledal inspiraci? „Nikde, dělal jsem, co mě zrovna napadlo. Měl jsem radost, že mám vstup za sebou,“ komentuje sestřih vtipných momentů z hokejového šampionátu.

„Chvilkové uvolnění, trošku rozcvička. Já v Bratislavě neměl čas ani na brusle, na cokoliv jinýho. Takže jsem se potřeboval trochu protáhnout,“ upřesňuje Robert Záruba, jenž prý ještě s komentováním nesekne.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.