Hayek její miliardář přichystal překvapení: Slíbíš mi znovu věrnost! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Hayek její miliardář přichystal překvapení: Slíbíš mi znovu věrnost!

Salma Hayek
Salma Hayek (Profimedia.cz)

Do desátého výročí svatby jim sice zbývá ještě rok, ale manželské sliby obnovili už letos. Herečku Salmu Hayek (51) překvapil její miliardář François-Henri Pinault (56) při dovolené na Bora Bora. 

„Myslela jsem si, že jdeme do lázní. Kdybych věděla, že mě překvapí obnovením manželských slibů, vzala bych si jiné šaty,“ vtipkovala herečka.
Věčnou lásku a věrnost si slíbili při západu slunce na nádherné pláži za přítomnosti dcerky Valentiny (10). Obřad pak Salma žertovně zakončila hozením kytice, kterou chytila její dcera.

Už třetí svatba

Mexická kráska s módním magnátem obřady přímo milují, toto je už jejich třetí svatba v pořadí. Své první »ANO« si řekli na Valentýna v Paříži v roce 2009 a ještě téhož roku následovala pompézní veselka v Benátkách, které se například zúčastnil i bývalý francouzský prezident Jacques Chirac (85).

Víte, že...

...François-Henri Pinault už 13 let ovládá luxusní společnost Kering, která vlastní značky Gucci, Yves Saint Laurent, Balenciaga, Bottega Veneta, Alexander McQueen a další? Jeho jmění Forbes vyčísluje na 680 miliard korun!

 Salma Hayek tačí salsu v pyžamu

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.