Sexy Scarlett Johansson: Tajné rande v Praze! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 12. července 2024

Svátek slaví Bořek, zítra Markéta

Sexy Scarlett Johansson: Tajné rande v Praze!

Scarlett má svou hvězdu na "chodníku slávy" v Hollywoodu.
Scarlett má svou hvězdu na "chodníku slávy" v Hollywoodu. (Profimedia.cz)

Kdybyste náhodou během prázdninových toulek po Česku narazili na hollywoodskou hvězdu Scarlett Johansson (33), nešálí vás zrak! Představitelka Black Widow ze slavné série Avengers u nás totiž natáčí nový film.  

Snímek se jmenuje Jojo Rabbit a vzniká pod vedením novozélandského režiséra Taika Waititiho (42). Štáb se už několik týdnů pohybuje v řadě lokací, především pak v Praze. Volný čas mezi natáčením u nás herečka tráví se svým novým přítelem, komikem Colinem Jostem (36). Minulý měsíc si například zašli do vinárny v pražském Karlíně.
V satirickém příběhu z druhé světové války Jojo Rabbit si kromě Johansson zahraje také letošní držitel Oscara za vedlejší roli ve filmu Tři billboardy kousek za Ebbingem Sam Rockwell (49).

O čem je Jojo Rabbit?

Desetiletý člen Hitlerjugend zoufale hledá své místo ve světě, který se zbláznil. Jeho maminka (v podání Scarlett Johansson) mu ale vůbec nerozumí a jeho vrstevníci si z něj dělají pouze legraci. Pomocníka a rádce tak najde v nejméně pravděpodobném imaginárním příteli – vysněném Adolfu Hitlerovi. Toho hraje sám režisér Taika Waititi.

 Ghost in the Shell - Scarlett Johansson o filmuPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.