Vítězství Česka na Eurovizi je ohroženo: Mikolas si poranil páteř! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 5. října 2022

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Vítězství Česka na Eurovizi je ohroženo: Mikolas si poranil páteř!

Vítězství Česka na Eurovizi je ohroženo
Vítězství Česka na Eurovizi je ohroženo (Foto tým M. Josefa, ara)

V neděli k ránu odletěl zpěvák Mikolas Josef (22) reprezentovat Česko do Lisabonu na Eurovizi. Během první zkoušky si ale zpěvák přivodil ošklivé zranění krční páteře. 

Zpěvák, kterého sázkaři se songem Lie To Me zařadili do trojice nejžhavějších kandidátů na vítězství pěvecké soutěže, skončil v nemocnici.

„První, co mi proběhlo hlavou je, že pro mě Eurovize skončila a já strašně zklamu fanoušky, co mě sem poslali,“ svěřil po ošetření v nemocnici Mikolas, který se svého možného úspěchu na Eurovizi ale stále nevzdává. „Udělám maximum pro to, abych se na jeviště vrátil co nejdříve a dál budu bojovat o to nejlepší místo,“ dodal.

První semifinále proběhne v úterý 8. května v přímém přenosu před 250 miliony diváky.

Kdo je Josef

Žije částečně v Praze a ve Vídni. V roce 2015 debutoval písní Hands Bloody, kterou nahrál na vlastní náklady. O rok později následovalo vydání dvou dalších singlů. S Free, který byl jako jeho první autorská píseň zařazen do celoplošných rádií, se umístil na čtvrté příčce nejhranějších singlů. V listopadu 2017 představil svůj v pořadí čtvrtý singl Lie to Me, s nímž se přihlásil do národního kola, z něhož byl díky hlasům diváků a mezinárodní odborné poroty vybrán jako reprezentant Česka na Eurovision Song Contest 2018 v Lisabonu.

Má smlouvu snů

Počátkem dubna 2018 v německém Mnichově podepsal globální kontrakt s hudebním vydavatelstvím RCA Records, jednou z dceřiných společností Sony Music.

 Mikolas Josef před vážným zraněním natočil fanouškům vtipný vzkaz.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.