Kevin Spacey (58): Jsem gay! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Kevin Spacey (58): Jsem gay!

Kevin Spacey
Kevin Spacey ( ČTK, Reuters)

V lavině obvinění ze sexuálního obtěžování, jež se utrhla v blyštivém světě hollywoodských filmařů, uvízl i oscarový herec Kevin Spacey (58)! Z pokusu o vynucení sexu jej navíc osočil chlap – kolega Anthony Rapp (46, Star Trek: Discovery). Spacey se omluvil a poprvé všem přiznal pravdu, totiž že je homosexuál!

Rapp vytasil historku z roku 1986, kdy mu bylo pouhých 14 let. „Působili jsme na Brodwayi, pozval mě k sobě domů na párty. Když všichni odešli, popadl mě jako ženich nevěstu, odnesl na postel a lehl si na mě. Byl opilý,“ zavzpomínal. Vysmekl se mu a utekl, od té doby mlčel. Odvahu promluvit mu dodalo až velké praní špinavého filmařského prádla.

Spacey, jeho proslavil film Americká krása či seriál Dům z karet, tvrdí, že si z inkriminovaného večera nic nepamatuje. „Ta historka mě šokuje. Pokud je to tak, dlužím Anthonymu upřímnou omluvu za své chování. Ano, ve svém životě jsem měl románky s ženami i s muži a nyní jsem se rozhodl žít jako gay.“Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.