Zlaté Glóby 2017: Dojemné setkání, chlapská líbačka, malá prsa a hluboké výstřihy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zlaté Glóby 2017: Dojemné setkání, chlapská líbačka, malá prsa a hluboké výstřihy!

Po 40 letech (a pár týdnech) se Stallone a Weathers sešli na Glóbech.
Po 40 letech (a pár týdnech) se Stallone a Weathers sešli na Glóbech. (Foto Reuters, Profimedia.cz, EPA, ČTK, repro Youtube)

Oba natočili desítky filmů, většina diváků je však navždy bude mít zafixované jako boxery Rockyho Balbou a Apolla Creeda. Sylvester Stallone (70) a Carl Weathers (68) se na předávání Zlatých glóbů znovu ukázali bok po boku a vzpomenuli na své nejslavnější role z filmu, který měl premiéru na sklonku roku 1976.

„Nemůžu uvěřit, že od Rockyho uběhlo už 40 let,“ řekl Weathers Stallonemu. „Jo... A já nemůžu uvěřit, že jsem tě tehdy nechal vyhrát hlavní zápas. Zvlášť když jsem napsal scénář...“ usmál se »Sly« a se svým filmovým rivalem a posléze kamarádem se shodli, že na odvetu v ringu už nikdy nedojde.

Ryan Reynolds & Andrew Garfield = Deadpool & Amazing Spider-man: Polibek superhrdinů

Těžko říct, zda se vzájemně utěšovali, nebo prostě jen chtěli pobavit diváky. Ryan Reynolds (40, Deadpool) a Andrew Garfield (33, Amazing Spider-Man) se každopádně postarali o neobvyklé zpestření večera. Kamery totiž zachytily jejich dlouhatánský polibek přímo v sále!

Proč se políbili, to neprozradili. Možná chtěli přebít frustraci – scénka se totiž odehrála ve chvíli, kdy si na pódium pro glóbus za hlavní roli v muzikálu La La Land šel Ryan Gosling (36) a Reynoldsův labilní superhrdina Deadpool tím pádem ostrouhal...

Gosling navíc v La La Landu září po boku Emmy Stone (28), Garfieldovy bývalky…

Módní »hit« večera: Hluboké výstřihy a... Nic v nich!

Klíčem k sexy vizáži je bezpochyby hluboký výstřih. Toto pravidlo bohužel není aplikovatelné na dámy, které dekolty nemají čím naplnit. To jasně dokazuje trojice hereček Emma Stone (28), Kristen Bell (36) a Jessica Biel (34), které na předávání Zlatých glóbů na hluboké výstřihy vsadily. Jen jim v nich chyběly ty správné »glóby«...

Tak se to musí!
Jak má správný dekolt vypadat, ukázala všem kolumbijská sexbomba Sofía Vergara (44)!Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.