Žbirka o Gombitové: Slova plná dojetí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Žbirka o Gombitové: Slova plná dojetí!

Žbirka s Gombitovou jsou dlouholetí přátelé.
Žbirka s Gombitovou jsou dlouholetí přátelé. (Milan Krupčík, Profimedia.cz, ara)

Marika Gombitová (60) se po dlouhých desetiletích vrátila na koncertní pódia. Velký comeback jí zprostředkoval její kamarád Miro Žbirka (64). A Maričino vystoupení si nyní nemůže vynachválit.

 

„Marika je velký profesionál! Když už se rozhodla, že do našeho projektu půjde, udělala pro to maximum. Připravovala se hlasově, zajímala se o zvuk, kostýmy, videa. Vybrali jsme a nacvičili spolu repertoár. Myslím, že to naše přátelství hodně posílilo a utužilo. V našem věku stojí na hlubších základech než kdykoli předtím a já si toho hrozně vážím,“ prozradil Žbirka pro Sedmičku.

Gombitová si také vysloužila bouřlivé ovace ve stoje. Její přítel ji ovšem vnímá nejen jako zpěvačku, ale především jako velkou osobnost. „Jak už jsem řekl, je to profesionálka, je to však také velmi citlivá a vnímavá žena,“ zamyslel se Miroslav. „Postupně se z té holky z kapely, kterou jsme si my starší „machři“ dobírali, stala nejen skvělá zpěvačka, ale i mimořádná kamarádka, jež mě kolikrát překvapila velice přesným úsudkem, a já se naučil jí poslouchat,“ uzavřel zpěvák.

Gombitová se na veřejnosti přestala objevovat po osudné autonehodě, ke které došlo v roce 1980. Zpěvačka je od té doby upoutána na invalidní vozík.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.