Proměna Lucie Borhyové: Je hezčí modrá, nebo zelená? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 23. května 2025

Svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Proměna Lucie Borhyové: Je hezčí modrá, nebo zelená?

Lucie Borhyová je krásná a elegantní nejen před kamerou.
Lucie Borhyová je krásná a elegantní nejen před kamerou. (Foto pro Aha! – Marek Pátek, ara)

Vždy krásná a upravená! Nemůže se snad stát, že byste Lucii Borhyovou (38) potkali nenalíčenou, neučesanou a v teplákách. Dokonce i do televize chodí tak, že by mohla rovnou před kameru!

„Před a po. Civil a »uniforma«. Tak jsem dnes přišla do práce a tak pro vás budu už za chvíli uvádět Televizní noviny,“ pochlubila se moderátorka na sociální síti.


Do práce dorazila v černých lodičkách, šedé úzké sukni a modré halence se staženými vlasy. Přestože se nechala od vizážistky jinak učesat a převléknout, i ve svém civilním oblečení by jí to před kamerou opravdu slušelo.



Přečtěte si
ararat
5. 6. 2016 • 12:29

Ostrava Jih se píše z velkým J mno cikánskou Ostravu neznám,ale asi se ti to zdálo ve snu,nikdy jsi tady nebyla a tak nemel howna,Ostrava je hezké město,jenom blbec jako ty tady kecá nějaké blbosti,jsou tady pracovitější lidé než líní pražané,navíc hloupí a nadutí jako ty sama Markéto...a od kdy má koule že máš břícho ploché? Tomu věříš jenom ty Markéto,hloupá pražando

-bello-
3. 6. 2016 • 13:15

Borhyová vykládala , jak je drobná.No nevím. Velikost 36 -38 mám taky, ale břicho mám ploché , ne jak ona .Má panděro.( Je úplně jedno, jestli má 2 děti, není důvod to břicho mít.Anebo ať nekecá!! o své útlosti, byla vždycky spíš oplácaná, co vidím vidím ! a nemám ji ráda).Její modrá blůza je děs běs !Koupila madame asi v Holešovický tržnici Celé ANO s Babišem, Borhyovou st. a tou blbkou Eliškou Kaplicky ať táhne!!! Mimochodem, po 8 letech soudu se potvrdilo, že Kaplický porušil soutěž a výhra mu byla přihrána neoprávněně.A protože tohle ta ANO -Eliška Kaplicky věděla, lítala sem furt z Francie udat ten blob a ještě natáčela dokument, jak jsme v Česku blbí !!!!! a děláme Kaplickýmu knihovně ( a la óbr lejno na Letné ) obstrukce

-bello-
3. 6. 2016 • 13:07

ararat normální je to asi jen u vás v cikánský Ostravě, blbko !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry