Prostřeno! Nejnechutnější scéna historie! Co a proč se stalo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Prostřeno! Nejnechutnější scéna historie! Co a proč se stalo?

Michal dvakrát pořádně plivnul do misky.
Michal dvakrát pořádně plivnul do misky. (Foto: FTV Prima)

Tak to tu ještě nebylo! Vysokoškolák Michal Toman (24) z kulinářské show Prostřeno! se rozhodl svým soupeřům za celý týden pomstít. Naplival jim do jídla a nepřiznal se k tomu!

„Mám tady takové tajemství, o kterém nechci, aby ho někdo viděl, takže ho udělám za zády,“ prohlásil Michal v pátečním Prostřeno! a plivnul do misky s bramborovou směsí pro Ilonu (43) a Tomáše (41), o kterých si myslel, že jsou největšími taktiky týdne.


„Když jsem dělal úkol týdne, tak ve mně už emoce vřely, takže jsem tam Iloně a Tomášovi prostě naflusal,“ řekl student na kameru a celý akt ještě zopakoval! Usmažené bramborové placky po chvíli přinesl s úsměvem na stůl. „Pro mě to byl božský pocit se na ně koukat,“ řekl Toman. „Michal to během, ani po natáčení soutěžícím do očí nepřiznal. Celý štáb z toho byl opravdu v šoku. Pouze řekl, že věří, že se na něho nebudou zlobit, až tento díl uvidí,“ sdělila deníku Aha! PR koordinátorka pořadu Ivana Dubášová k nechutnému výstupu, který v soutěži nemá obdoby.

Michal dvakrát pořádně plivnul do misky.

Přečtěte si
mirkazam
21. 5. 2016 • 13:27

Osobu,která taktizuje a boduje za 2-3,okamžitě vyřadit,a né se ještě trapně koukat jak tímto sprostým způsobem někdo vyhrá...Ostatní,kteří se snaží a jsou mnohem lepší, jsou díky takovým hajzlíkům poškozeni...

petrpupkin
21. 5. 2016 • 11:42

Já se divím,že se na to ještě někdo dívá.Jsou lepší pořady o vaření,než tato fraška.Ta lhostejnost lidí kolem natáčení je katastrofální,je to ukázka kam až jsou schopni kvůli sledovanosti zajít.Příklad pro ostatní co si mohou dovolit v dalších dílech.

zadnice
21. 5. 2016 • 10:40

Celý tento "pořad" se stal nechutným. Když tzv. "soutěžící" dokážou dávat 2-3 body jen proto, aby vyhráli peníze a Prima na to je kouká je to skutečně nespravedlivé. Dva body pro mně znamenají, že účastník neuvařil skoro nic, nebo skutečný blaf!

lambrika
21. 5. 2016 • 08:25

šlo by taky zařídit "milá " Primo , aby koordinátorka musela jíst to jídlo co se tam navaří , když je tak benevolentní a nic ji nevadí

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.