To musíte slyšet. Kapela Eddie Stoilow nazpívala speciální cover k romantickému hitu Love Me Like You Do! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 21. května 2022

Svátek slaví Monika, zítra Emil

To musíte slyšet. Kapela Eddie Stoilow nazpívala speciální cover k romantickému hitu Love Me Like You Do!

 (Evropa 2)

Kapela Eddie Stoilow je rozhodně jednou z nejtalentovanějších kapel české hudební scény. Honza Žampa, zpěvák s nezaměnitelným hlasem, tentokrát ukázal i svou romantičtější polohu hlasu. Kluci si v rámci Evropa 2 Unplugged zazpívali jeden ze svých největších hitů Baby spojený se světovým mega hitem Love Me Like You Do od Ellie Goulding z filmu Padesát odstínů šedi.

Tahle skupina je doslova vesmírná raketa na českém hudebním poli. Na kontě mají 4 řadová alba, nespočet hitů a jejich nadupané koncerty přitahují stále víc a víc fanoušků. Koncertovali se Simply Red, One Republic či Kosheen. Na tuzemské scéně spolupracovali s Davidem Kollerem, Orionem či Xindlem X. Aktuálně vydávají album Jupiter, které  zaujme vynikajícím  zvukem.„Málokdo ví, že předlohou pro hlavní postavu filmu Padesát odstínu šedi byl slavný Dorian Gray od Oscara Wilda. Tímto coverem jsme zavzpomínali na hodiny literatury a dekadentní období středních škol. Už tehdy jsme tíhli k planetární geografii a k planetám jako Jupiter,“prozradil klávesák a kapelník.Ve středu navíc kapela pouští do světa nový videoklip s Digital Fever Daylight Is Gone . V exkluzivní premiéře bude ke zhlédnutí od 17:00 na www.evropa2.cz

Kdo by chtěl zažít v reálu ještě více romantiky a jejich songů, má možnost 12. 8. - 14. 8. na speciálním zamilovaném festivalu Léto lásky v Šiklandu.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.