To musíte slyšet. Kapela Eddie Stoilow nazpívala speciální cover k romantickému hitu Love Me Like You Do! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

To musíte slyšet. Kapela Eddie Stoilow nazpívala speciální cover k romantickému hitu Love Me Like You Do!

 (Evropa 2)

Kapela Eddie Stoilow je rozhodně jednou z nejtalentovanějších kapel české hudební scény. Honza Žampa, zpěvák s nezaměnitelným hlasem, tentokrát ukázal i svou romantičtější polohu hlasu. Kluci si v rámci Evropa 2 Unplugged zazpívali jeden ze svých největších hitů Baby spojený se světovým mega hitem Love Me Like You Do od Ellie Goulding z filmu Padesát odstínů šedi.

Tahle skupina je doslova vesmírná raketa na českém hudebním poli. Na kontě mají 4 řadová alba, nespočet hitů a jejich nadupané koncerty přitahují stále víc a víc fanoušků. Koncertovali se Simply Red, One Republic či Kosheen. Na tuzemské scéně spolupracovali s Davidem Kollerem, Orionem či Xindlem X. Aktuálně vydávají album Jupiter, které  zaujme vynikajícím  zvukem.


Foto:  Evropa 2


„Málokdo ví, že předlohou pro hlavní postavu filmu Padesát odstínu šedi byl slavný Dorian Gray od Oscara Wilda. Tímto coverem jsme zavzpomínali na hodiny literatury a dekadentní období středních škol. Už tehdy jsme tíhli k planetární geografii a k planetám jako Jupiter,“prozradil klávesák a kapelník.


Foto:  Evropa 2


Ve středu navíc kapela pouští do světa nový videoklip s Digital Fever Daylight Is Gone . V exkluzivní premiéře bude ke zhlédnutí od 17:00 na www.evropa2.cz

Kdo by chtěl zažít v reálu ještě více romantiky a jejich songů, má možnost 12. 8. - 14. 8. na speciálním zamilovaném festivalu Léto lásky v Šiklandu.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.