Moderátorská legenda Alexandr Hemala chce koupit Facebook | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Moderátorská legenda Alexandr Hemala chce koupit Facebook

 (Evropa 2)

Zdá se vám, že se zbláznil? Ne, to se jen 2. 3. 2016 předávaly Hudební ceny Evropy 2 za rok 2015, kde se hlasatelské eso seznámilo se sociální sítí Facebook, na kterém probíhal Facebook Video Live stream celé mega show. Kromě toho si s moderátorkou  rádia Zorkou Hejdovou a zprávařkou Katkou Říhovou zazpíval song Nafrněná od Barbory Polákové, vítězky kategorie Domácí zpěvačka. A šlo mu to skvěle.

A nejen to se dělo při udílení prestižních oceněních. Mezi předávajícími dvanácti kategorií se blýskl i herec Lukáš Pavlásek, který z fleku zarappoval zřejmě svůj nový singl s názvem Zahraniční zpěvačka. Maruška Doležalová s Jakubem Kohákem se domluvili na společném štrikování čepice přímo pro Jakuba. Nechyběla ani moderátorská esa rádia Evropy 2 Leoš Mareš a Patrik Hezucký. Ti předávali cenu Objevu roku zpěvákovi Sebastianovi, který na oplátku Leošovi zazpíval speciální verzi svého hitu Toulavá.

 

Během show se nezapomnělo ani na lásku. Nejprve byl nabídnut k možnosti seznámení Tomáš Zástěra, poté se přiznal známý herec, zpěvák a youtuber Petr Lexa, že je volný a že by bral nějakou pěknou hnědovláskou.

 

Co se týká ocenění, tak na domácí scéně nejvíce zabodovala skupina Slza, která získala umělecké sošky za domácí kapelu, domácí písničku, Unplugged a završila to i absolutním vítězem. Domácím zpěvákem se stal Xindl X, zpěvačkou Barbora Poláková a objevem roku nadaný Sebastian. Ze zahraničních interpretů ovládla ceny Adele, Ed Sheeran a kapela Maroon 5.

Veškeré dění mohli fanoušci sledovat a komentovat kromě Facebooku i na Instagramu a Twitteru rádia Evropy 2 přes hashtag #e2ceny.

 

Celkové výsledky naleznete zde: https://www.evropa2.cz/hudebni-cenyPřečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.