Cukr nebo med? »Drzá Diana« pošťouchla Jágrovu Veroniku: Válka bábovek o bábovku… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Cukr nebo med? »Drzá Diana« pošťouchla Jágrovu Veroniku: Válka bábovek o bábovku…

Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová (Foto Blesk – Jan Tůma, Gettyimages.com, Instagram, ara)

Jejich chlapi se v NHL řežou o čest a slávu na ledě, tak si to jejich holky taky »rozdaly«. A když už, tak už! O bábovku! Frolíkova Diana Kobzanová (33) vs. Jágrova Veronika Kopřivová (24).

Vítězka Miss České republiky z roku 2001 Kobzanová, která ještě předloni moderovala na Óčku svůj pořad Drzá Diana, se totiž na Instagramu pochlubila čerstvě upečenou bábovkou. A dostála pověsti blonďaté krásky s ostrým jazýčkem.

„Je v ní hrnek cukru, ořechy a čokoládový chips (kousky hořké čokolády). Jakýpak copak,“ nezapomněla pošťouchnout »Džegrovu« čerstvou lásku.

Nevíte čím vlastně? Veronika totiž před pár dny v rozhovoru pro magazín deníku Sport prozradila tajemství její sladké dobroty.

„Snažím se dělat zdravější, lehčí věci. Ne aby v bábovce byl hrnek a půl cukru. Dávám na oslazení jenom třeba med,“ pochlubila se »nejzdravější« bábovkou, kterou Jarda zbaští klidně na počkání.

A teď jí z druhé strany Států z Calgary přilétla na Floridu »odpověď« i s Dianiným dovětkem v diskuzi pod fotkou. „Do bábovky se dává med? Já dávám med jen na kuřecí!“ připsala se smajlíky.

Děvčata, ať tak či tak, hlavní je, že to vašim hokejovým modlám šmakuje! I když sladíte každá po svém.Přečtěte si
eisenbieger
1. 3. 2016 • 07:57

no pitschky maj zdeformovany , nemaj zadny vysoky chcani a sirsi pahorek ....z hlediska mrdatschky bezny tuctovky , ted je otzka co umej v kuchyni .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.