Hudební ceny Brit Awards: Přehlídka strašidel! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Hudební ceny Brit Awards: Přehlídka strašidel!

Adele si sice odnesla čtyři ceny za svou hudbu, vínovými šaty ale příliš nezabodovala. Její nepřirozeně dmoucí se výstřih akorát podtrhl její korpulentní postavu.
Adele si sice odnesla čtyři ceny za svou hudbu, vínovými šaty ale příliš nezabodovala. Její nepřirozeně dmoucí se výstřih akorát podtrhl její korpulentní postavu. (Foto: ČTK, Profimedia.cz)

Když už nedostaneš cenu, upoutej pozornost extravagantním kostýmem!

Tímto heslem se řídily méně známé zpěvačky na středečním předávání hudebních cen Brit Awards. Všem bylo hned jasné, že hvězdou večera bude Adele (27) – proč se ji nepokusit aspoň trochu zastínit pestrým či odvážným oblečkem?

Kráska večera: Jourdan Dunn (25)
Aby byly šaty sexy, nemusí z nich za každou cenu přetékat prsa nebo vykukovat zadek. Důkazem je topmodelka, která vyhlašovala jednu z kategorií v decentní a přesto výrazné zlatavé róbě. Tak vypadá pravá dáma!

Hudba top, šaty flop! Adele (27)
Adele si sice odnesla čtyři ceny za svou hudbu, vínovými šaty ale příliš nezabodovala. Její nepřirozeně dmoucí se výstřih akorát podtrhl její korpulentní postavu.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.