Manželka nevěrného »partičkáře« promluvila: Geňa neplatí na děti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. května 2024

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Manželka nevěrného »partičkáře« promluvila: Geňa neplatí na děti!

Linda Finková promluvila o rozpadlém manželství s Richardem Genzerem.
Linda Finková promluvila o rozpadlém manželství s Richardem Genzerem. (Foto Aha!: Mária Rušinová, Karel Kopáč)

S manželkou Lindou Finkovou (41) prožil 18 let, prožili věci krásné a prožili spolu i ty špatné. Linda v rozhovoru s Markétou Reinischovou uvedla, že jeho milenka nebyla důvodem k rozchodu, ten důvod byl prý někde jinde. A jak spolu vycházejí po rozchodu? I přes některé skutečnosti překvapivě dobře…

Podle Finkové je Geňa (48) hodný chlap se kterým je sranda, ale pro manželství se zřejmě nenarodil. „Už jsem dál nemohla snášet jeho závislosti. Jsem domácí typ, a když ten druhý několik dní nepřijde z mejdanu domů, nebo přijde, ale dva dny spí, je to pro mě neomluvitelné,“  vysvětlila Finková v pořadu Markéta dráždí celebrity s tím, že ona vedle sebe potřebuje partnera, který jí pomůže.

Rodiče dvou dětí Viktorie (16) a syna Matyáše (7) spolu nežijí už tři roky. Rozvod zatím neřešili, ale ta doba zřejmě přichází, důvodem jsou peníze. Geňa totiž neplatí alimenty! „Je to tak Geňa mi měsíčně na děti nedává ani korunu. Vysvětluje to tím, že mi nechá barák,“ popsala Linda současnou situaci s tím, že naposledy jí otec jejích dětí přispěl na rekonstrukci dětského pokojíčku, ale žádnou pravidelnou měsíční částku neposílá. Linda Finková naštěstí své děti uživí dobře a nic jim neschází, ale zároveň tuší, že její manžel vydělává hodně. „Já od něj nic nechci, ale na své děti by platit měl,“ myslí si muzikálová zpěvačka.

 Richard Genzer v současné době žije se svou milenkou Markétou Jiránkovou (40), spokojeně zadaná je i Linda Finková, která našla oporu v Milanu Večesovi (49), se kterým je šťastně zadaná už téměř tři roky.Přečtěte si
ararat
1. 7. 2015 • 07:17

6010
30. 6. 2015 • 12:49

Odporné stvoření ten Genzer.Nemohu ho ani vidět.A z baráku si děti těžko ukousnou, toho se nenají.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.