Se Zdeňkem Srstkou točil pořad Chcete mě?: Teď prochlastal peníze na útulek! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. ledna 2022

Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona

Se Zdeňkem Srstkou točil pořad Chcete mě?: Teď prochlastal peníze na útulek!

Srstka kroutí hlavou. Petr Ondráček dříve vedl Ligu na ochranu zvířat, nyní útulku ukradl peníze!
Srstka kroutí hlavou. Petr Ondráček dříve vedl Ligu na ochranu zvířat, nyní útulku ukradl peníze! (Foto Aha!: Jiří Čada)

V minulosti bojoval za každé týrané zvíře v Česku! Stál u zrodu jedné z největších organizací – Ligy na ochranu zvířat, jejímž předsedou byl ještě před několika týdny. Teď se Petr Ondráček, bývalý šéf třebíčského útulku, skrývá.

„Pokud nám okamžitě neposkytne vyúčtování provozního příspěvku ve výši 280 tisíc korun, který město útulku poskytlo, podáme trestní oznámení,“ informovala Aha! mluvčí třebíčské radnice Irini Martakidisová. Vše prasklo, když zvířecí útulek energetici odpojili od sítě. „Neplatil elektřinu, najednou se také zjistilo, že čtveřice zaměstnanců je už několik měsíců bez výplat.

Nezřízeně chlastal! Vše asi prohrál v automatech a ruletě. Dluhy za sociální a zdravotní pojištění, včetně veterinární péče o zvířata, se vyšplhaly téměř do milionu korun,“ odhadoval pro Aha! zdroj z třebíčské radnice. Třebíčský útulek doposud patřil Lize na ochranu zvířat. Ten však od července budou spravovat městští strážníci. Aha! zjistilo, že Petr Ondráček žije v Brně, s nikým ale nekomunikuje. Bývalý třebíčský radní, v jehož útulku se také v minulosti točily vůbec první díly úspěšného televizního seriálu Chcete mě?, se propadl až na samé dno. „Tady v Třebíči pak už přespával v jednom z rozpadajících se domů společně s bezdomovci,“ líčil poslední Petrovy dny před odchodem z města jeden z jeho bývalých přátel. „Býval to strašně hodný kluk,“ říká o něm inspektorka Ligy na ochranu zvířat Zuzana Semelová. Té a dalším desítkám dobrovolníků zůstala na bedrech nečekaně pošramocená pověst jejich organizace.

Průvodce pořadu Chcete mě? Zdeněk Srstka (79):

„To je teda ale průšvih. Vůbec nechápu, jak k něčemu takovému mohlo dojít. Vždyť ta zvířata zřejmě trápil hladem. Chudáci,“ vyděsil se herec a kaskadér Zdeněk Srstka (79). „Na takovém zvratu v jednání je vidět, jak člověka chlast demoralizuje, úplně zničí předtím dobrého člověka. No a to gamblerství je taky kapitola sama pro sebe. To dostane na dno celé rodiny.“

Přečtěte si
-bello-
20. 6. 2015 • 13:30

hufnágle, samozřejmě, že ano.Srstka není žádný duševní kolos a špiní tady svého kámoše, který mu byl svého času dobrý a útočí na citlivou stránku - vyhublá zvířata.Přitom sám ví, že tam chodí veterinář atd. Takže jednoznačně ANO, řekla. Nazývám věci pravým jménem a nekroužím okolo

hufnagll
20. 6. 2015 • 12:17

-bello- tohle by jsi p.Srstkovi že je blbej do očí neřekl,že

-bello-
20. 6. 2015 • 11:37

Tak za 1) Srstka je blbej, kdyby zvířata neměla co jíst, zaměstnanci by to neustáli , kromě toho tam povinně dochází veterinář, kromě toho si tam lidi berou zvířata do své péče, takže zbytečně bývalého kamaráda poškodil ještě víc, než on sám sebe, chudák 2) Takový dluh se nestane ze dne na den, takže chyba je kde? 3) Sociální a zdravotní pojištění P.Ondráčka není věcí útulku. 4) O svoje sociální a zdravotní pojištění se měli zajímat a postarat zaměstnanci sami, pokud nejsou úplní tupci

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.