Partyšová nemůže Novotného ani cítit: Ublížil i mému synovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. července 2022

Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie

Partyšová nemůže Novotného ani cítit: Ublížil i mému synovi!

Gábina Partyšová a Pavel Novotný
Gábina Partyšová a Pavel Novotný (Foto: Aha! - Jan Tůma, ara)

Nikdy se neměli v lásce, a ani teď, když Gábina Partyšová (36) nahradila Pavla Novotného (33) v pořadu Prásk, se to nezměnilo. I když se teď oba aktéři tváří před médii tak, že by jim jeden uvěřil, že si nedávno vyměnili valentýnská přání, skutečnost je jiná. Gábina dokonce před časem Pavla obvinila, že ublížil jejímu synovi.

Komu by se chtělo odejít z pořadu s tak vysokou sledovaností, jakou má Prásk na TV Nova. V oficiálním vyjádření Novotného k jeho odchodu se těžko hledá špetka zášti, ale o to zajímavější jsou jeho neoficiální prohlášení. „Lidsky ji mimořádně neuznávám, tak musím říct, že je to dobrá moderátorka. Je to svině, ale výborně moderuje, a to respektuji…,“ prohlásil kdysi Novotný.

Stranou nezůstala ani Partyšová, která se svěřila, že Novotný jí ranil na tom nejbolestivějším místě, když ublížil synovi Kristiánovi (6). „Já si nepřátele nehledám, ale Pavel Novotný mi neskutečně ublížil. Psal zle o mně a mé rodině, dokonce i o mém synovi,“ přiznala Blesku Partyšová, jak se vztahy mezi ní a Novotným octily na bodu mrazu.

Novotný je totiž zároveň pisatelem jednoho z bulváních serverů, který o Gábině neinformuje vždy lichotivě. „Po nocích jsem mu volala s tím, aby ty polopravdy a lži nepsal. Snažila jsem se s ním dohodnout a vyřešit to, ale nedalo se s ním mluvit,“prohlašuje Gábina.

V tomto souboji moderátorů TV Nova tedy zatím vítězí Gábina. „V televizi je to tak, že každý chvilku tahá pilku,“ shrnula prozatím Gábina.

 Přečtěte si
pelagie
19. 2. 2015 • 07:55

kdyby nechtěl, tak by zůstal...on není o nic lepší , což svědčí, že s hloupou Ornelou je to už jeho čtvrté manželství,apropo .. co na něm te ženský vidí, je fuj

bella.
18. 2. 2015 • 10:23

hejhej je to vtipný , parafrázuje naše modelky, vypadá jak uražené dítko , podobně se špulí Aguš Prachařovic ale nevím proč a mímo mísu se mi vybavuje Zrzavého Kleopatra

dzery
18. 2. 2015 • 09:37

Vypadá?

babycom
17. 2. 2015 • 22:59

Kdysi neznámá a chudá Partyšová přebrala Koktu jeho ženě a na dvé děti nekoukala..Ždímala z něho prachy, fotila se v drahých hadrech, který ji kupoval Kokta.Když to samé udělá jí druhá, div se neposere a všichni ji ubližují.Sorry Gábino, ale zd tří žen pana Kokty, jste Vy jediná laciná šlapka.

hejhej
17. 2. 2015 • 20:06

Na té fotce vypadá Novotný jak debil. Horda sádla, otevřená huba - fuj!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.