Roky používám k uspokojení vibrátor a teď mě přítel nemůže uspokojit prsty ani jazykem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Roky používám k uspokojení vibrátor a teď mě přítel nemůže uspokojit prsty ani jazykem!

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Aha!)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Roky jsem k uspokojování používala jen vibrátor a teď se zdá, že k orgasmu nejsem schopna dosáhnout jinak. Přítel mě vzrušuje stimulováním klitorisu rukou a orálním sexem, nikdy ale nedojde k vyvrcholení. Říkala jsem si, že nejlepší bude se vibrátoru zbavit, ale s přítelem se vidíme jen jednou týdně a já jsem velmi náruživá a nevydržím to. Jak zase mohu dosáhnout orgasmu bez vibrátoru?
Ivona (29)

Bude vám to sice nějakou dobu trvat, ale jediným způsobem, jak orgasmu dosáhnout bez vibrátoru, je opravdu ho odložit. Přestaňte ho používat a zvykněte si na stimulaci vašeho přítele. Pokud ho správně navedete, můžete dokonce dosáhnout mnohem intenzivnějších vyvrcholení. Na masturbování s vibrátorem ale není nic špatného, váš partner klidně může začít rukama a ústy a pak vše »dokončit« právě vibrátorem.

Své podněty posílejte na adresu Deník Aha!, Komunardů 42, Praha 7, 170 00 nebo na aha@ahaonline.cz nebo pište SMS na 725 92 92 92.

 

 

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.