Syn Pavla Béma: Amputují mu ruku?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Syn Pavla Béma: Amputují mu ruku?!

Bývalému pražskému primátorovi Pavlu Bémovi (47) se podle informací Nedělního Aha! včera stala rodinná tragédie.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

schaukelpferd
21. 03. 2011 15:38

Sorry, opravuji text - nebyl myslen "prcek" ale "fracek", chybne jsem citovala. Dekuji za pochopeni

schaukelpferd
21. 03. 2011 15:36

Pana Bema nemusim vubec, ale ze bych jeho synatora musela hnedlinko pojmenovavat "promi - prckem" je trochu mimo misu. Myslim ze toho sameho se dopustili (bohuzel) i jini mladici a nebyli zrovna ze spektra VIP. Jo, a ILLIS preju, aby se splnilo to, ze jeji deticky (maminkou perfektne vychovany) se opravdu nikdy niceho takoveho nedopusti. Bohuzel znam pripady kdy si maminky tez braly plna usta a docela osklive na to v praxi dojely. Nechval venku vlastni, nebo se to vymsti. - to uz rikavala moje babicka. Takze madam, trochu pokory - oni ti vasi asi taky nebudou az tak koor perfektni......nic ve zlym

franta15
21. 03. 2011 11:01

Jsem šokovaný z toho, jak se tady tolik chlapů přiznává, že jako puberťáci dělali to samý. Proč potom kritizujete mladého Béma? Všichni chlapi by se měli nad sebou zamyslet, i ti mladí kteří jsou aktéry tolika hrozných věcí, ale i jejich otcové, kteří se nepoučili z toho co sami kdysi dělali a teď je jim srdečně jedno, že jejich trapné děcka dělají to samé, možná i horší. Patří chlapi ještě do kategorie lidi anebo jsou to nějací hybridi, něco mezi člověkem a zvířetem bez rozumu? Myslíte, že chlastat a dělat takové věci napadá i ženské nebo je to výsada nás chlapů?

bohatypodnikatel
20. 03. 2011 21:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vredbull
20. 03. 2011 20:57

Boze,lidi!! Ani toho cloveka neznate,a melete tady takovy ptakoviny. Za ty reci bych vam pral to samy. Podle vasi inteligence bych asi ani nechtel videt,co delate opili vy..

tattat
20. 03. 2011 20:41

páteř si měl zlomit,pracka je málo pro takový hovado

illis
20. 03. 2011 20:03

a kdyby výchova vedla správným směrem, tak by takovou krásnou kašnu a památku k tomu neničil. Také jsem matkou, ale moje děti by takovou lumpárnu neudělaly. Ale je pravda, že jsem se snažila, aby výchova v rodině byla taková, aby nic takového nikdy neudělaly. Ovšem některé děti prominentů, ty to neřeší. Nejsem z těch kteří by toto zranění mladíkovi přáli, to rozhodně ne, chápu i zdrcené rodiče, jen nevím, jestli toto nejsou ty Boží mlýny. Snad to vše kluk přečká bez amputace a příště už nikam nepoleze.

stekavka
20. 03. 2011 19:06

Měli by mu vzít i hlavu,protože je bez mozku.Hold si moc vyskakoval a teď čumí.

janyna
20. 03. 2011 17:49

tahle"zlatá mládež" si myslí, že může všechno. Je to smutné.

edea
20. 03. 2011 16:37

No to nebudou,je to otevřená zlomenina,nebudou ho ani operovat,ale Blesk a AHA by neměli co dramatizovat.Jinak-kdyby tam nelez,neměl by žádné zlomeniny.Ti protekční spratci si myslí,že mohou všechno.

znalec
20. 03. 2011 15:48

tahle kašna má smůlu, její originál před lety těžce poškodil jiný opilý fracek.Bém má takové potomky, jaké si zaslouží, sám je to zločinec, který nejdříve prodal na Praze 6, vše co prodat šlo, posléze jako primátor stačil ukrást všecho, co nestihl jako starosta Prahy 6

Uživatel_151580
20. 03. 2011 15:57

Uživatel_151580
20. 03. 2011 15:48

další z prominentních fracků, kteří si myslí, že si můžou dovolit naprosto všechno.... tentokrát se mu to ale nevyplatilo, což je smutné, ale rozhodně je mi daleko víc líto postižených lidí, kteří si za své postižení nemohou.... Ti si to zaslouží víc, než nějakej ožrala, který už neví roupama co by !!!

Shelby16
20. 03. 2011 15:11

který zničí takhle vzácnou památku ?! Pěknou ostudu udělal akorát tatínkovi ! Může si za to sám, co se mu stalo.

bohatypodnikatel
20. 03. 2011 21:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
21. 03. 2011 08:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.