Neuvěřitelné obvinění! Kubelková zuří, brání dceru jako lvice | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. dubna 2026

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Neuvěřitelné obvinění! Kubelková zuří, brání dceru jako lvice

Je to jen nevinná grimasa, nebo už v tak mladém věku podlehla estetickým úpravám? Nejnovější fotografie Natálie Jiráskové (21), na nichž smyslně našpulila rty, rozdělily český internet a vyvolaly bouřlivé reakce.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sir ka
26. 04. 2026 22:41

Možná už skončila, ta cnostná dívka.. Vidím to tak, že s mišátkem to bylo hlavně o bydlení - dohoda. 2 spolubydlící, kde vlastník bytu byl on a ona řešila nádobí, nepořádek, prádlo a pod.. Vztah to byl pro veřejnost, doplněk ke kariéře. Divadélko už vyčerpalo svúj časový limit a teď se hraje jiné - „Holka je single !“ Všichni ale nejsou stejní. Ne každý spolkne vše i s navijákem, co se mu předhodí v bulváru.

southPointe
26. 04. 2026 20:27

Nakonec si je stejne napicha a skonci v posteli nejakyho milionare.

beladona
25. 04. 2026 00:32

Matko Kubelková, nestrkej holku na molo, nic z nebude, jen blbá modelína.Co je asi za extra zaměstnání prodávat na sobě oblečení.
Asi tedy není nejchytřejší, jinak by holka dělala nějakou pořádnou školu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.