Kohoutová oznámila konec: Je důvodem nevěra? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 13. ledna 2026

Svátek slaví Edita, zítra Radovan

Kohoutová oznámila konec: Je důvodem nevěra?

Začalo to jako odvážný experiment dvou žen, které si řekly, že si už nebudou brát servítky. Jenže teď Berenika Kohoutová (34) oznámila stopku podcastu, který natáčela se svou matkou Irenou Obermannovou (63). Oficiálně kvůli vyčerpání. Nitky ale prý mohou vést k Dagmar Havlové (72).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Love Capri
03. 01. 2026 17:45

bella.
NAPROSTÝ SOUHLAS!!

bella.
03. 01. 2026 11:41

Ty dvě jsou stejný jako Dopitová s Koktovou.Dvě primitivní drbny co si útoky na druhých vydělaly majlant.Když jim to ti postižení dovolí, pak holt je to tak.Obermannová se veřejně chlubí s Havlem, její dcera v tom participuje.Zdá se, že jim to Havlová Veškrnová zatrhla.Přitom sama Dášenka s Havlem před očima Olgy Havlové spala.
Nějak se v morálce těch vydrbín bulváru, jedno jestli Dopitová, Obermannová nebo madam ex prezidentová Havlová nevyznám .Hážu to na jednu haldu !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.