Již sedmý rok za sebou v Česku klesá spotřeba piva, loni ho průměrně každý z nás vypil 121 litrů, tedy o 5 méně. Sládci volají po snížení DPH na čepovaný mok a straší zavíráním hospod!Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.