Praktičtí lékaři spouští kampaň, ve které upozorňují na zhoršující se dostupnost primární péče. Bez praktika je v současnosti více než milion pacientů. Kampaň s názvem »11 milionů důvodů« má poukázat na to, že čím dál více Čechů se ocitá bez praktického lékaře.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Je jako se zubaři. Kdysi lékaři v ambulancích pracovali zpravidla od 7.00 - 15.00 hod - nyní jsou to vyjímky. Dnes od 8 - 13.00 hod. Lékařů je dost, jenom se jim nechce pracovat. nejhorší je t.zv. Moje ambulance - plno sester, úroveň hrozná, lékaři, kteří mnohdy připomínají, že ještě nedostudovali.