Učte se od nejlepšího: Robert Vano radí, jak správně fotit akty! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Učte se od nejlepšího: Robert Vano radí, jak správně fotit akty!

Chcete udělat své partnerce krásnou fotku a vystříhat se školáckých chyb? Světoznámý fotograf Robert Vano (66) radí čtenářům Aha!, čeho se při focení aktů vyvarovat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nat15
17. 07. 2014 12:17

Ja sa nechcem nikoh o dotknut, ale mne osobne sa tie fotky velmi nepacia. Ide aj o prostredie, kde je to fotene. Take chladne, o nicom. Ziadna zaclona alebo nieco zaujimave do pozadia...Mne osobne sa pacia naprieklad tieto foto, ktore som videla v tomto videu: http­://www­.pho­tovi­a.sk­/por­tret/b­oudo­ir-a-glamour-fotografia od pinceka. aj ked nejde o akt, ale ze tam vyuziva pekne prostredie a take to tajomno

fizi
02. 06. 2014 14:55

Hm,škoda,že Robert Vano také neporadil Lucii Borhyové,když se rozhodla fotit akty.Jenže to už je něco víc.Do teď jsem ji měl rád a myslel jsem,že tohle mohla nafotit pouze z mladické nerozvážnosti.Opak je pravdou.Na fotkách je rozšklebená tak,že jsou jí "vidět i plíce" a proti lidskosti je to,že poslední fotka je rozevřená škeble a těhotenské břicho a nechutné pupínky po špatném oholení.Jen jedna fotka může být montáž a to s vibrátorem. Je mi Lucky líto a zároveň jsem se otřepal nad nechutností těchto snímků.Myslím,že si tak honem zprávy na Nově nepustím.A to jsem se nedávno pohoršoval nad kolujícím snímkem z kalendáře,kde je s vibrátorem focená Adéla Gondíková-no,ale to je slabý odvar Borhyové-fuj

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.