Otřesné tvrzení Martucciho: Rychtář vydíral Bartošovou smrtí syna! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Otřesné tvrzení Martucciho: Rychtář vydíral Bartošovou smrtí syna!

Výhrůžky zabitím Artura (17)! To byl podle Domenica Martucciho (37) důvod, proč zpěvačka Iveta Bartošová (†48) odjela s Josefem Rychtářem (56) loni v červenci z jeho zámku narychlo, v žalostném stavu, i přes zákaz lékařů zpátky do Česka.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

asha10
29. 05. 2014 07:07

Byl to opravdu fofr ,koupání a užívání si moře,sluníčka tvl, kde to zas ten hrabě vyhrabal

charmed18
27. 05. 2014 14:50

z copyrightu hráběte asi sotva - to si jedou vydá von sám

ajafjatla
25. 05. 2014 17:29

Já celou tu kauzu sleduji jako nějakou telenovelu a ohromně se bavím. Všichni protagonisté tohoto nekonečného seriálu jsou zajímavé figurky, které dodávají příběhu šťávu a stálé napětí. Ivetka, Pepan, Macura, hrabě, jeho matka, atd. No řekněte, dokázal by to někdo vymyslet?

charmed18
25. 05. 2014 20:17

Dopředu napsaný scénář: neléčený alkoholismus je smrtelná nemoc. Končí selháním orgánů, demencí... a často sebevraždou. Ostatní figury, jak píšete, jsou i v tomto případě podružná záležitost...

arimi
25. 05. 2014 23:02

plus rychtarovic matka ta tomu nasadila tu pravou korunu

arimi
25. 05. 2014 15:56

já bych ráda slysela od stareho rychtare, proc se tak rychle ženil... vzdyt nemusel, mohl s ni žít jako druh s druzkou... vedel ze je závislá, ze s nim nebude moc srandy, vedel ze na leceni ji nedostane, tak proc si ji bral??? sice tu odpoved vsichni davno známe, ale ja bych to rada slysela od toho podvodníka... fandím martucimu, je to inteligentní chlap, aby dosahl satisfakce.... a aby ten podelanej šmejd nesl následky svych prasa­ren.­...nes­náším podobne hororové ukazy jako je stary podvodnik rychtar... aby si takoví zmetkové prosadili svou, i za cenu ciziho zivota? to kde jsme se dostali??? v jake spine to zijeme? ....

charmed18
25. 05. 2014 16:44

A co je vám potom, proč se někdo ženil? Dneska se ptáte Rychtáře a zejtra to bude kdo...? Bydel s ní dva roky - vy ne! Nemáte se ho co ptát, ani se starat, za co bude vyšetřovaný, to je věc policie. To by tak chybělo, aby o trestních oznámeních rozhodovaly klepny z bulváru.

illis
25. 05. 2014 22:47

charmed18 a jeden chytrý aby tady poučoval, že charmed18

charmed18
26. 05. 2014 14:33

jo, blbejch je vás tady dost

arimi
25. 05. 2014 23:07

a proc by me nebylo potom? co je tobe do toho, na co se ptam? bydlel s ni? ano bydlel, ale take jsme videli jak řádil jak černá ruka v itálii, kdyz ona s nim uz bydlet nechtela blboune šedivý ...

charmed18
26. 05. 2014 14:28

A ty seš jako co...? Její soudně určený opatrovník...? Jedinej, komu do toho co bylo, byla její mamka - a pochybuju, že ta by chodila klepat na bulvár: věděla, proč od ní dávno dala ruce pryč a není to tak dlouho,k co na kamery řekla, že už se jednou s chlastem léčila a k ničemu to nevedlo.

ajafjatla
25. 05. 2014 15:04

charmed18 - jo, přesně to si myslím. Trapka si to mohla vymyslet, aby zdůvodnila opětovnou změnu svého postoje.

charmed18
25. 05. 2014 15:45

upřímně.... ona byla na palici, nejspíš histrionská porucha jak vyšitá. Měla jsem známou, která si z fleku vymýšlela stejný dardy.. včetně potratu, když ji manipulovala milencem, taky se zvládla hospitalizovat s ničím, zařídila rodinnou dovolenou a za týden manželovi bez vysvětlení zdrhlas jeho kámošem a další excesy..a lži, lži a zase lži.. všichni jsme z ní byli na nervy, s čím zase přijde a byli jsme rádi, že nám zmizela ze života.. Tihle lidi jen vyčerpávají okolí. a ani nemusí chlastat.

ajafjatla
25. 05. 2014 13:10

Bože, božíčku, pan hrábě je taky pěknej tydýt! Lituju policajty, když musí takové bláboly sepisovat. Nevěřím tomu, že Rychtář něco takového řekl, to by musel být fakt padlej na hlavu .A Iveta, jestli tomu věřila, tak by byla ještě větší mimoň.

arimi
25. 05. 2014 13:30

a já tomu věřím, uz loni byli takoveto indice co se týká artura a bylo to první, co mne napadlo, kdyz skocila pod vlak, ze je mezi tím souvis... tohle bylo uz i na ivetu prilis silné kafe, nez by ot mohla sama unest... ona cely život pachala jen demonstrativní sebevrazdy, to je psychická porucha, takový človek vážne ukončit život nechce... je to jen volání o pomoc, anebo vydírání... tohle to muselo souviset s arturem a i ten dopis na rozloučenou tomu nasvedceje, ze kripl rychtár tlacil práve na tuhle strunu... já martucimu verím a nejsem to jen já, inteligentní človek pochopí, kolik bije... artur byl i pro opitou ivetu vzdy záchytný bod, a neverím, ze by dobrovolne takhle brutálne ukoncila zivot sama od sebe...on ji na ty koleje donutil jít...a bylo to kvuli arturovi...ja tomu verím... tak doufám, ze ona rychtare tam odjinud na to samé místo taky dovleče a zavolá ho za sebou...snad by pepé její volání neodmítnul, kdyz ji tolik miloval a vlastne, jak to, ze to tak hrave zvládnul a neskocil tam taky za ní? tak velká láska prece nestrpí, aby zustal clovek bez druha, kterého tolik miloval ... to se ti pepé teda divím, ze jsi to prešel jen pár fotkami s urnou a focením máš v sobe hodne síly, jak čelit prekážkám , jsi proste machr...tobe umre milovana iveta a ty za ní neskocíš pod druhý vlak? mohli jste se prece milovat spolecne dál, tam nekde jinde ....... ty asi smutkem nepojdeš, nemam pravdu?

charmed18
25. 05. 2014 14:14

Jasně, milující matka nechá Rychtáře vyhrožovat smrtí Artura - a pak mu jako první padne v Peschici vokolo krku, culí se jaki měsíček na hnůj a další rok na martucciho a jeho matku nadává

arimi
25. 05. 2014 15:45

v tu dobu byla jen chlast a drogy milující... a to má na krku snad pepé, protoze ji branil v lečení... a proc? práve pro tuto chvíli, která nastala tím skokem pod vlak...a ze se culila jak mesíček? demenci je tam moznost uz rozeznat... zvlást pri tak silnem abstaku, nikdo enví, jen sam pepé, co jí daval za drogy potajmu, aby si ji udrzel v takovem stavu, v jakem ji potreboval mít... to nebyl jen chlast, co ivetou cloumal... z chlastu by nebyla tak tezce dezorientovana... to byl sakra tezky drogovy abstak... mne je to v podstate jedno, co a jak, ja s nimi nemam nic do cinení, jen se nemuzu koukat na tu do nebe volající prasarnu a zvrhlost, jakou nam tu vyzity primitiv predvádí a za par mesícu po svatbe prijde k obrovskemu majetku... fakt mi prijde jako satanista... pochybuju, ze ním není...

charmed18
25. 05. 2014 14:18

nahlásil ji pohřešovanou, mohl čekat, že jí budou odposlouchávat mobil - tohle neřekl. ale je možný, že to ta vypitá hysterka řekla Martuccimu, aby mu zdůvodnila, proč pojede zase pápá do Čech přijela tam vožralá, Martucciho matka jí posluhovala, tak se nějak vymluvit musela, manipulátorka

charmed18
25. 05. 2014 12:09

HRÁBĚ TO NĚJAK NEZVLÁDÁ, NA PROFILU CHCE BLOKOVAT LIDI, CO MU VO NÍ SLUŠNĚ NAPÍŠOU PRAVDU ***ha Sotornik Ja tomu neverim,ze kvuli vydirani ,vzdyt ona nebyla normalni pila lhala ,nebyla na tom dobre sama se sebou ...to co rika Pomeje tomu naprosto verim,vzdyt i Staidl o ni tak nejak uz v minulosti mluvil .Neni mozne ze vseci jeji opravdovy partneri se na tom shoduji tedy mluvi stejne ...a neni to pravda neverim...
Před 38 minutami · To se mi líbí · 1
Tamara Medvidkova ***ho,konecne sa nasel clovek,ktory napisal na plnu hubu co si mysli..samozrejme ,ze to bola chora zena,ale sama si za svoju smrt moze..Tak,ako sa zviditelnil Rychtas tak Domenico pri nej.Nik ich ,keby ne Ivety neznal..teraz su medialne hviezdy..Je,po smrti nechte ji odpocivat v pokoji..Ked,zila nikto jej nepomohol,ked zomrela,kazdy jujj jak. Ji miloval,maji fakta a du bojovat za tyrani zen..Proc?,,,viac sa zviditelnit..,jedna velka komedie.
Zobrazit překlad
Před 32 minutami · To se mi líbí · 1
Tamara Medvidkova A ty ho znas osobne Hanicko?,,ze tak dvoverne vies,aky je...Ja,pisu svuj nazor co si myslim a nikoho neposuzuji,,,tak ..,klidek...
Před 23 minutami · To se mi líbí
Domenico Martucci Na nesmysli samozřejmě nereagují. Jen dávám další JASNÝ DŮKAZ ŽE O VYDÍRÁNÍ PŘES ARTURA MOJE MAMKA MLUVILA UŽ 6.8.2013 http­://tv­.bles­k.cz­/.../ex­kluziv­ni-rozhovor-s-matkou...
Exkluzivní rozhovor s matkou Martucciho: Iveta mi říká maminko
tv.blesk.cz
I když se to zdá neuvěřitelné, tak do kauzy Džambulka se připletl další člověk. ... Zobrazit více
Před 21 minutami · To se mi líbí
Tamara Medvidkova Domenico,ked si ji tak miloval,proc ste se rozisli,nechapu...
Zobrazit překlad
Před 19 minutami · To se mi líbí · 1
***ha Sotornik A vy nemuzete posuzovat Rychtare ,ktery za jeji smrt nemuze ...ona nebyla nomalni lhala a pila a delala sceny ona vlastne kazdemu svemu partnerovy jen ublizila ...neco jineho jestli Rychtar je huba a nebo vrah ..lidi a by vas jeste Rychtar nedostal k soudu ..Jestli tohle je norm

illis
25. 05. 2014 22:50

charmed18 Pošli to do vydavatelství, svážou ti z toho minipříběh .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.