Majitel útulku Ladislav Váňa si zoufá: Kdo brutálně usmrtil březí laně? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Majitel útulku Ladislav Váňa si zoufá: Kdo brutálně usmrtil březí laně?

Už pátým rokem se Ladislav Váňa stará o desítky handicapovaných zvířat v Kletečné na Humpolecku. Teď ho postihla tragédie! Po návratu z města na farmu, našel ve výběhu usmrcené tři kusy jelení zvěře. Další laň zmizela.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bibs_7
06. 08. 2014 12:27

Lane musí likvidovat v kafilérce? To mi nejak hlava nebere - vzdyt tam má na farme i masozravce, tak proc to jako neskrmí, kdyz uz. A má místo cisté ztráty cistou úsporu.

colombina
24. 11. 2013 12:53

Váňa je akorát prachsprostý množitel, který umí vzbudit v lidech city a penízky se pak jen hrnou..... když má prý handikapovaná zvířat - proč je proboha dál množí, proč byly srny březí...??? Lidi jsou jak ovce a nosí mu dary a peníze, přitom tenhle pán si je opravdu nezaslouží . jsou tady potřebnější a skuteční ochránci zvířat, a ne tenhle vykuk

darafufajs
15. 12. 2013 08:26

Bohužel ....musím s Vámi souhlasit.Je dobré,že lidé mají srdce a pomáhají,ale bohužel v případě pana Váni je to špatné.Mám s ním osobní zkušenost..také jsem byla ta "ovce",která za ním jela s plným autem věcí.Vzhledem k tomu,že pomáháme i na jiných místech tak máme vždy oči otevřené a pochopitelně poznáme podmínky.Je mi líto,ale u pana Váni dochází k týrání zvířat­(psů)­.Bul­doček .už je v pořádku,ale je potřeba odvézt i ostatní.Bohužel zákon nedovoluje zabavení zvířat takže se to vše jen protahuje.Ach jo(((

belaa
21. 11. 2013 23:26

lidi jsou zrudy vidi jen prachy jen mamon..kaslou na zvirata .nic jim neni svaty je mi z toho zle.tu zrudu bych popravila .pane vana jste fakt dobry clovek.nechapu to kdo to dela..nemel jste rikat kde zijete..to melo byt utajeny..

colombina
24. 11. 2013 12:53

zrovna Váňa na těch zvířatech docela dost vydělává, jste úplně mimo

belaa
21. 11. 2013 23:16

ano ta zvirata potrebuji potravu -jenze oni jsou nemocny a pan vana se one stara.-rikam stydim se za lidi co mali miliardy a nikdo mu nepomuze je to hanba stokrat hanba.

belaa
21. 11. 2013 23:11

pan vana ma zviratka rad ane ze ne-kde ma vzit penize na kastraci..proc mu nase vlada nepomuze na jiny blbosti penize jsou..at kazdy poslanec posle penize a nebo ten babis .nikoho to nezajima.hanba nasi vlade .trikrat hanba.

belaa
21. 11. 2013 23:02

pa vana je opravdu hodny clovek.smekam pred nim klobouk.stara se o zvirata.ma je opravdu rad dela prone vse .nema penize a presto se one poctive stara ta zvirata jsou stastny .pane vana vy byste mel dostat vyznamenani-je mi smutno kdyz vidim jak si ziji poslanci kolik maji prachu.a vam nikdo nepomuze.co budou bez vas zviratka delat.ta zruda co to dela at se smazi v pekle.

darafufajs
15. 12. 2013 08:35

Od Váni byla za špatných podmínek odvezena utýraná fenka buldočka.Na místě bylo zjištěno více věcí,které poukazují,že u pana Váni dochází k týrání.Situace se řeší.Bohužel zákon nedovoluje odebrat panu Váňovi ostatní pejsky.Nicméně mohu Vám s čistým svědomím říct,že pan Váňa není rozhodně milovník či zachránce zvířat.Je mi to líto((((

abvydavatelstvi
21. 11. 2013 19:33

Pořádně nevím o co se jedná .... jestli to má ten člověk jako útulek nebo jako zájmovou činnost ..... ale ta jelení zvěř tam musela pořádně trpět ..... bydlím v horách na hajence ..... máme taky oboru ve které chovame jeleni zvěř ale mají se tam jako v ráji.... mají Velký krmelec... jezírko... mladinu a stromy... louku a pořádný výběh který potřebují...
podle fotek má ten člověk spoustu zvířat na malém prostoru... a ještě ho televize ukazuje.... to veterináři nevidí nebo co... ty zvířata potřebují prostor a dostatek potravy....
člověk může mít sebevic rád zvířata.... pokud nemá podmínky na chov... nemel by je chovat....
Te jeleni zvěře i ostatních zvířat mi je lito... doplatili na lidskou krutost a bezcitnost....
Normální člověk to udělat nemohl....

ewulanie
21. 11. 2013 16:17

Dobrý den..pane Váńo,pokud tyto naše názory čtete­..pr­osím­,vydrž­te..bez takového člověka,který pomahá zvířatům by to bylo hodně špatné..a v tomto světě,který je plný zlých lidí..lidí- kteří si léčí své mindráky na bezbranných zvířatech..člověk který toto udělal..není člověkem..a nebojte..boží mlýny melou..takovému člověku bych přála -aby poznal hodně bolesti--a nějaké ošklivé zhoubné nemoci...

topyr
21. 11. 2013 17:49

Dvakrát!

prroud
21. 11. 2013 18:49

Pozna ewulanie,zadnej strach,porusil zakony duality a rovnovahy,Sila uz pracuje jejim nastoleni......

abvydavatelstvi
21. 11. 2013 19:40

Takový dement který ublizuje lidem a zvířatům nemá žádný práh citlivosti ..... jedna impulsivne a se záměrem co nejvíc ublížit.... tím se ukaji....
taková lidská zruda by měla co nejdřív chcipnout aby neudělala moc škody .....
Je to brutální výchovou v médiích.... a brutální videohry...
už děti se dívají na brutální pohádky a ruzne hádky a násilnosti v rodinách...

0707
21. 11. 2013 15:51

Je mi z lidských zrůd zle, nedokaážu tady nic napsat, protože by tady byly samé tečky místo názvosloví. Zrůdy styďte se!!! Dostanete po zásluze!!!!!! Na každou svini se voda jednou vaří....

bluedream
21. 11. 2013 13:07

Zvířat je mi moc líto, ale Váni ne. Množí štěňata a prodává je na bazoši, opakovaně. Psy nekastruje, to je pak n ničemu. Nechápu, že takovéhleho člověka propaguje zrovna Nova! To si nemohou vybrat slušný útulek?

prroud
21. 11. 2013 13:57

Nech se teda taky vykas­trov­bat,po­maten­ce! K cemu je mi vykas­trova­ny,zni­ceny zvire,jakym pravem si kdokoliv dovoli rozhodnout o jeho kastraci?Dusevni mrzak co fyzicky mrzaci druhy?!Bud si poridim zvire jaky je,se vsim co k nemu patri a budu se o nej s laskou starat,nebo si ho radeji neporidim vubec,nez bych ho znicil­!!!!!!­!!!!!!­!!!!Ma­te pokrouceny hodnoty i mysleni!!!

drakoska11
21. 11. 2013 15:42

Nic není tak jednoduché. Když již člověk některé druhy domestikoval, narušil tím normální chod přírody.
Volně žijící zvířata vrhají x mláďat ročně (podle druhu), ale zdaleka ne všechna dožijí dospělosti a nebo vyššího věku.
Když vezmeme jako příklad divoké psy, štěňata jsou ohrožena nedostatkem potravy i ostatními predátory. Další uhynou na poranění při lovu (není po ruce vet..). A tak je jše v rovnováze.
Jenže pes, kterého máte na zahradě se může množit stejně jako jeho divoký příbuzný, ale odpadá nebezpečí hladu, přirozeného nepřítele a pod.
Docela by mě zajímalo, co pak s mláďaty. Necháte si všechna štěňata doma? Asi těžko. Seženete pro všechna nový domov? Pochybuji.
A tak se dopracujete jen ke stále se zvětšující smečce psů, které s postupem času nebudete mít šanci ani zvládat a ni uživit Podivný projev lásky ke zvířeti.

prroud
21. 11. 2013 18:57

Ne drakosko,shodou okolnosti mam fenku NO,nadhernou slecnu ktera me miluje jak by to zadna zenska nikdy nedokazala.Nikdy bych ji neco tak hnusnyho jako je kastrace neudelal! Dokazu si ji ohlidat a verte mi,ze znam dobre zivot smecky i potreby zvirat! Az ji budou 3 roky,dovolim ji stenata,ma na ne pravo od vyssi moci nez jsem ja! Od prirody! A jednou ji staci,aby nebyla na svete zbytecne.S tim jsem si ji vzal a respektuju ji a jeji potreby jako kazdyho zivyho tvora tyhle planety!K tomu co popisujes se dopracuje jenom nezodpovednej "majitel",ja se za vlastnika nepovazuju,ale za pritele a vudce jeji smecky.Divila by ses jak nadherne pracuje aby mi udelala tolik radosti,kolik jen zmuze,bez biti a bez bolesti,zrudnyho majetnickyho kastrovani z pohodlnosti!

colombina
24. 11. 2013 12:50

přesně kvůli takovým sobcům, jako jste vy, jsou pak plné útulky - jste tááááák "hodný", že necháte vaší milované fence štěňátka! Je fenka s PP a chovná? Pokud ne, tak je to hodně špatný nápad!!!!!! Akorát jen rozmnožíte řady bezpapíráků, kterých jsou narvané útulky

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.