Petra Horváthová z Cest domů zoufale shání chlapa: Požádala o pomoc čarodějnici! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Petra Horváthová z Cest domů zoufale shání chlapa: Požádala o pomoc čarodějnici!

Lásku je potřeba si pořádně pojistit. A nejlépe kouzly! To si myslí Vendulka Křížová (40), Petra Horváthová (26), Kamila Špráchalová (41) a Kateřina Hrachovcová (38). Společně navštívily čarodějku a vyrobily si amulet lásky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lecluc
11. 05. 2013 12:14

jéééééžiši, já ji snad ze svého přidám na letenku, už aby to bylo a opustila tuto republiku. Že hraje krávu v seriálu, za to nemůže, ALE že je kráva i v soukromém životě, tak to jí snad chybí už jen rohy, protože vemena má. Takže blahopřeji k rozhodnutí opustit tento stát a ať sebou přibere i své přáte­le..­....­....­....­....­....­....­.....

pasadena
05. 05. 2013 10:25

To jsem ráda že nejsem sama kdo má tenhle názor.Mě se také tato "hérečka"nelíbí a strašně se divím že ji režisér Adamec který dbá na kvalitu,ještě nevyhodil.Jen mu to tam kazí.Nejen že neumí vůbec hrát,ale je ještě od pohledu nesympatická,má takový divný kukuč.

tenerife
05. 05. 2013 08:31

Nemohu si pomoci, ale mám dojem, že slečna Petra neumí hrát,snad to dělá ta role nevychované Vendy,ale i v Zázracích života, kde hrála sestřičku mi byla nesympatická,ale moc ji přeji, ať najde hodného a spolehlivého partnera.

anamora
04. 05. 2013 22:25

tato herečka je mi tak nesympatická, že se kvůli ní nedívám na nic, v čem hraje. Párkrát jsem viděla Cesty domů a fakt se na ní nedá dívat. Afektovaná, přehrává . možná i blbá role. Nevím, ale nesedí mi jak málo kdo. V Prostřenu byla úplně zoufale nesnesitelná, namyšlená, tupka prostě.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.