Klimakterium - Květa Nováková: Z návalů jsem byla zoufalá! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Klimakterium - Květa Nováková: Z návalů jsem byla zoufalá!

Asi žádná žena se na to období netěší. Přitom každá ví, že ji čeká. Klimakterium přichází nejčastěji kolem padesátky. Celé to začíná slábnoucí menstruací. Většina žen potom mívá i další příznaky. Návaly horka, deprese, podrážděnost, špatný spánek, přibývání na váze. A co víc, výjimečné nejsou ani zdravotní problémy, např. osteoporóza, vysoký krevní tlak, nemoci srdce...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kecanda22@...
17. 09. 2019 16:58

Dobrý den, recept není potřeba, koupíte ho v každé lékárně. Je opravdu výborný, mě moc pomohl. Pro víc informací Vám vložím odkaz www.menoflavon.cz.

kvetusebil...@...
17. 09. 2019 16:57

Kde prosím Menoflavon kupujete? Je potřeba recept od lékaře?

kecanda22@...
19. 08. 2019 16:54

Mě na klimakterium doporučila známá menoflavon a jsem moc spokojená. Konečně pořádně spím a už mě netrápí ani návaly horka a bolest hlavy.

Lubica258
30. 07. 2019 05:25

Toto období je náročné nejen pro ženy, ale i pro jejich okolí. Manželka to snášela hodně špatně. Pořád jí bylo teplo, tak jsem jí koupil mobilní klimatizaci http­s://ww­w.vz­dusin­.cz/mo­bilni-klimatizace/Mobilni-klimatizace-Olimpia-Splendid-Dolceclima-Nano , která je tichá, takže ji může mít zapnutou i když odpočívá a klimatizace ji vůbec neruší.

trevi@...
29. 12. 2016 17:31

Mě pomohl Sérélys, s výtažkem z pylového zrna. Nemůžu užívat žádné hormony, ani fytoestrogeny, takže tenhle přípravek byl pro mě úplná spása, protože ty návaly horka a noční pocení byly hrozně nepříjemné. Užívám ho už půl roku a nedám na něj dopustit.

pinoookijo
25. 06. 2014 18:12

Nejlepší jsou preparáty ve kterém je obsažen jetel luční a pak vitamíny na posílení kostí. Já taky užívám Elli meno osteo FORTE. A nic lepšího jsem nemohla pro sebe udělat. Cítím se v pohodě a přechod mě netrápí!

pravidlox
08. 04. 2014 14:22

Taky máme velmi dobrou zkušenost se zmiňovaným Elli menoOsteo. Maminka užívá jelikož jí bylo zjištěno řídnutí kostí - osteoporóza, která se objevuje u klimakteria. Dokonce se jí i zmírnily příznaky. Takže super.

mrazkovka
28. 02. 2014 10:24

Na návaly, nálady a nechuť k sexu už dávno můžu zapomenout díky Elli meno Osteo. Super produkt za super cenu a seženete v každé lékárně. A mohu z vlastní zkušenosti říct, že jsem se cítila lépe cca po 14 dnech užívání, ale to je samozřejmě individuální

lultimoamore
03. 05. 2012 17:57

sotva dospěkete,už stárnete.... ale je dobré se stím smířot, protože to nepřichází ze dne nadem. není na msítě žádná hrůza, ta je jen pro zelené jedince.Někteří muži to vůbec nezvládají a myslí si, že se zachrání když pojmou za ženu mladici. Ale je to naopak, ještě vcíe se snaží být mladí a vyčerpávají se,když by měli spíše více odpočívat. Tahají své ratolesti zplozené až v dědeččkovském svém věku a dostávají z toho housera. Směšní, stejně jako ty ženy,které nedělají nic jiného než běhají na zákroky a ve svém směšném boji s časem zapomínají že tu nesjou na sv+ětě jen pro ozdobu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.