Rodina Bruce Willise (71) už několik let svádí těžký boj s hercovou vážnou nemocí. Jeho manželka Emma Heming Willisová (47) nyní otevřeně popsala okamžik, kdy musela dcerám vysvětlit, co se s jejich otcem děje. A zároveň přiznala, že nemoc dál postupuje.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Naopak! Chytrá ženská si vezme staršího muže, samozřejmě bohatýho a má pak krásnej život v přepychu. Společný děti to jen posichrujou a maj i zajištěnou budoucnost. Navíc pokud brzy ovdoví (jak doufá) může si ještě dlouho a nezávisle užívat s mladšími muži
je to smutná zpráva. já ale tyto ženské, co si vezmou chlapa ve věku jejich otce nechápu. není to normální a zdravý vztah. i 10 let je moc. a ještě si s ním pořizovat děti??? To mi hlava nebere!!!! a odnášejí to pak právě ty děti.